V Olomouci pokračuje stavba tramvajové trati na Povel, do jara omezí dopravu v přilehlých ulicích

Tramvaj v Olomouci. Foto: Jan Meichsner / Zdopravy.czTramvaj v Olomouci. Foto: Jan Meichsner / Zdopravy.cz

Omezení začne platit od 6. prosince, potrvá do května.

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Michal

Bohužel je to dlooouhou dobu poslední stavební úsek, neboť je to chudé město s drahým městským provozem…

Tady na Morave

Mate kristalovou kouli? Jsem si jisty, ze bude velky tlak na dokonceni stavby az po smycku, kvuli vozum. Chybi tam nejakych 200 metru od oka.

tlp

V Olomouci pokračuje stavba tramvajové trati na povel. 😉

tarten

Tak to se mají. V ostatních městech se musí roky vyrábět všelijaké dokumentace, které může milion lidí blokovat, protože to prostě jde (jako třeba pražské metro D).

jva

Opravdu nechápu, jak výstavba TT může omezovat provoz v ul. Jánského, V křovinách, Voskovcova či U dětského domova. Prostě se jen rozšíří testování místních, co ještě snesou (táhnoucí se kvůli „hyperrychlému tempu“ už od jara), kdy se na budování „spásy planety“, totiž TT, svede všechno…

Otakar

K seznamu bych doplnil ulici Jižní. 3. etapa s točnou nebude x let a TT bude končit i tak docela daleko od ní. Jestli to nebude šotek, tak nechápu co na ní budou provádět.

MartinS.

Jednoduše. Když se rozkope křižovatka Zikova x Schweitzerova, nevyjedete z ulice Voskovcova po Schweitzerově do Velkomoravské a bude se muset jezdit přes Slavonínskou/Jižní. Stejně tak do ulice U Dětského domova neodbočíte z Rooseveltovy a půjde to jenom ze Střední Novosadské apod.