cargo

O smlouvu na MHD v Jablonci usiluje šest dopravců

Autobusy pro MHD Jablonec. Foto: UmbrellaAutobusy pro MHD Jablonec. Foto: Umbrella

Mezi zájemci je podle informací deníku Zdopravy.cz současný i bývalý provozovatel.

Zpět na článek
23 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jindra

Proč má Jablonec vlastní tzv. dopravní společnost, která nic nedělá, ale jistě nefunguje zadarmo? Jaké byly/jsou roční náklady?
Proč je v jejím čele trestně stíhaný člověk? Dokázal by na to Magistrát redakci odpovědět?

Jindra

Protože se připravuje comeback Buslline. Ruka ruku myje a je s největší pravděpodobností jisté, že ona zprofanovaná firma se vrátí do jablineckých ulic.

Moe

Bohužel si to taky myslím…
Teď ušetřili trochu peněz za provozování MHD a za dva roky to můžou nasypat zpátky Busline. Na druhou stranu si myslím, že to nebudou mít, tak lehké jako předchozí roky. Určitě se Umbrella přihlásí znovu a pokud nevyhráji, tak se určitě odvolají, otázka zase bude jak to dopadne UHOS

Jak. Strojvedouci

Ano nemohu více než souhlasit, jenže Busline nebude schopen dát cenu nízkou jako Icom nebo Umbrella .

Jak. Strojvedouci

Jablonecká dopravní v tuto chvíli slouží jako firma která upravuje JŘ, vytváří objízdné trasy, spravuje odbavovací systém a spravuje zastávkové JŘ.

Vlk

Doufám, že celý Jablonec bude hledat tak dlouho až přebere !
To co fungovalo, tak jim nevonělo a teď chtějí něco echt !!!
Přesně jsem říkal o celé Umbrelle, že to bude fiasko a teď je nemůže samotné město ani cítit ! Jsem zvědavý na nového dopravce…..ve finále bude mít stejné problémy !

Divočák

Nemohu souhlasit ohledně kvality. Leštěnky z Frankfurtu a ve sportovním městečku jako je Jablonec až komické kravaty nevyváží i 10ti min zpoždění např páteřní jedničky, na kterou spoléhají i cestující do Rychnova uJNN na vlak. Odklon od plynu na naftu také není omračující.. omlouvám se za kritiku..

Tomas

Myslíte od toho plynu co vlastní ukrajinsky bílý kůň a kde se muselo tankovat? Myslíte ty autobusy buslinu, ty různé sorky a jiné šroty? Firma s nejasným vlastníkem? Trestne stíhani manažeři? Nemožnost platit kartou? Otevřete oči, co vše se změnilo.

Lojzík

Prosím jmenujte zdroje vašich lží a pomluv, děkuji.

Jiří Kocurek

Policie ČR? Manager Busline, nějaký Vařil, střílel po nezmáných lidech, jen proto, že špatně odbočili.

https://zdopravy.cz/statni-zastupce-obzaloval-exsefa-busline-za-strelbu-na-cizi-lidi-a-napadeni-80197/

… a tu brokovnici měl celou dobu ve skříni.

A. Mikulka

Tak Vařil je známý psychopat, který má být už léta v detenci a ne užívat si natunelované prachy.

Lojzík

Ano, přesně tohle hloupé klišé jsem čekal. 1.) psal jste v množném čísle, jmenoval jen jednoho a za 2:) prosím, ukažte, místo jedna paní povídala, důkaz že je pan Vařil v managamentu BusLine. Naopak. Všichni zaměstnanci mají příkaz pokud se objeví na nějaké provozovně, nevpustit a ihned kontaktovat vedení. Takže jste lhář.

Jindra

Není třeba žádné zdroje vyhledávat. Je to všeobecně známo a zjistit je to velice snadné.

Nepry

Zpoždění určitě nejsou chybou dopravce ale jednak kvůli věčně rozkopanému a ucpanemu městu . A i tak rozhodně nemají autobusy zpozdeni 10 min

Karlos

To je fakt…přes Jnc jezdím denně autem, a je to děs.

Jarda

problémy byly jen při zavádění do provozu, které se odstranily v okamžiku, kdy si nové autobusy ošahali řidiči. Jezdí na čas. Zástupce firmy se dal slyšet, že má zájem v Jablonci působit a je schopen přivést i ekologičtější motorizaci, ale za smlouvu na dva roky se zázraky dělat neumí

Jak. Strojvedouci

Jenomže za zpoždění nemůže dopravce ale jízdní řády které jsou ve špičce velice natěsno díky vyskoé frekvenci cestujících na lince 101 a uzavírkám které v tomto roce trápí centum města, tak bohužel nejdou jízdní doby zvládat tak jako dříve. Jinak je dle mého názoru Umbrella velký krok dopředu.

Jak. Strojvedouci

Jenomže za zpoždění nemůže dopravce ale jízdní řády které jsou ve špičce velice natěsno díky vyskoé frekvenci cestujících na lince 101 a uzavírkám které v tomto roce trápí centum města, tak bohužel nejdou jízdní doby zvládat tak jako dříve. Nechápu co je špatného na odkolu od CNG. Že autobusy kopce vyjedou rozumnou rychlostí i se zapnutou klimatizací, že autobusy nerachtají jak 100-11 Tatra, že jsou autobusy levnější na údržbu? Jablonec díky Umbrelle nemusel zdražovat jako jeden z mála měst jízdné, autobusy jsou klimatizované, mají wifi a jsou mnohem komfortnější. Jablonec má niní špičkovou MHD za směšnou cenu kterou mu ostatní… Číst vice »

Mufiklo

Kdo ti vymyl mozek??

Jindra

Doslova fiasko jsou vaše rádoby odborné komentáře.

Jindra

Vlku, víme, že kopeš za zprofanovaný Busline. Ale jeho působení v jablonecké mhd bylo dosud to nejhorší, s čím se cestující setkali.

Lojzík

Vážně, a v čem? Odjeli vždy a vše jak si zadavatel přál.