Ve Šluknovském výběžku skončila čtvrtmiliardová oprava silnice z Krásné Lípy do Velkého Šenova

Oprava mostu na silnici II/265 u Krásné Lípy. Foto: SaM Silnice a mostyOprava mostu na silnici II/265 u Krásné Lípy. Foto: SaM Silnice a mosty

Většinu nákladů zaplatila Evropská unie.

8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Big Fat Fabulous Woman

To je ta Evropská unie, jak nám všem tak škodí?

Jarda

jen korupce moci z peněz daňových poplatníků, národních států

Jarda 2

Je moc dobře že se investuje do zvelebování infrastruktury – je to opravdu potřeba a je to už konečně vidět!!!. Zrovna včera jsem se jel podívat do oblasti trojmezí /Chrastava, Bílý kostel, Hrádek nad Nisou a jeho okolí na hranici- Uhelná (pár metrů od problémového PL dolu Turów – byla vidět ta masivní elektrárna) – všechny silnice 2 třídy jsou krásně opravené, i drtivá většina silnic 3. třídy – dál hraniční polňačkou do Oldřichova na Hranicích – a tady jsem si všimnul několika do očí bijících skutečností: hraniční říčka mezi Oldřichovem a Kopaczowem PL (je to historicky 1 ves) už… Číst vice »

Johniee

Ne nadarmo jezdí nad Václavicemi po polňačkách policajti, občas tam staví polské dodávky co jsem viděl. Na kole se tam jezdí pěkně.

McQuack

Krásně se držíte tématu, to nemohu říct. Ještě tak pohovořit o jmelí… 😝

pilotWeb

To na fotce je nějaký meziprodukt, nebo asfalt „uplácaný do ztracena“ někde z Gruzie?

MLB

Modré zábradlí na dráze dostává zaslouženou sodu, tak ho „nenápadně“ udali jinam…

Miroslav Zikmund

A co máte proti modrému zábradlí ? Mně by se líbila „oranžová barva“ – to je teplý odstín, SŽ se přiklonila k modré – jako je podklad (pozadí) na tabulích s názvem stanice / zastávky … aby stanice nevypadaly jako „papoušek“ ….