Travel Service pošle na zimu 16 letadel do Kanady i USA, letadlo má nově i na Surinamu

Boeing 737-800 společnost Travel Service během letu. Foto: Travel ServiceBoeing 737-800 společnost Travel Service během letu. Foto: Travel Service

Letecká společnost Travel Service rozšíří přes zimu svůj byznys s pronájmem letadel včetně posádek na druhé straně Atlantiku. Do Kanady

Letecká společnost Travel Service rozšíří přes zimu svůj byznys s pronájmem letadel včetně posádek na druhé straně Atlantiku. Do Kanady a USA pošle celkem 16 letadel, nově firma začala spolupracovat s americkou leteckou společností Swift Air. Už v listopadu začala firma létat nově z USA na Haiti ze Surinamu.

Nejvíce letadel – deset – posílá Travel Service leteckým společnostem Sunwing a Ai Transat do Kanady na lety do Karibiku. Nově pronajme čtyři letadla také společnosti Swift Air v USA. Boeingy 737-800 s posádkami budou v období od 20. prosince 2017 do 10. dubna 2018 bázovány na letištích v Milwaukee, Chicago a Lansing v USA a budou nasazovány na linky z USA do Mexika, Dominikánské republiky, na Kubu a do dalších zemí v oblasti v Karibiku.

Travel Service již letos získal kontakt na provoz letů z USA, když začal létat pro haitské aerolinky Sunrise Airways na linkách z Port-au-Prince do Orlanda na Floridě a na Kubu, ostrov Curacao a do Chile. Koncem listopadu Travel Service umístil jeden stroj Boeing 737-800 do Surinamské republiky v Jižní Americe. Kontrakt mezi Travel Service a Surinam Airways je uzavřen do konce února 2018. Letadlo je bázováno v Paramaribo a nasazují ho hlavně na linky do Miami v USA.

Pro Travel Service jsou zimní pronájmy za oceánem cestou, jak využít flotilu v měsících, kdy lidé v Evropě nelétají příliš k moři. V létě v Evropě naopak k pokrytí špičky využil v minulosti i letadel z Kanady od Sunwing. „Travel Service je v oblasti pronájmu letadel s posádkami dlouhodobě úspěšným. V zimních měsících, kdy je v Evropě nižší poptávka po létání, tak můžeme dosáhnout maximálního využití našich letadel a naši piloti získávají zkušenosti z létání po celém světě. I díky jejich profesionalitě se nám daří uzavírat smlouvy se zahraničními leteckými společnostmi na dlouholeté bázi. Příkladem je spolupráce s kanadskými leteckými společnostmi,“ řekl generální ředitel Travel Service Roman Vik.

Tagy Air Transat Sunrise Airlines Sunwing Surinam Airlines Swift Air Travel Service
Žádné komentáře