EgyptAir zahájil lety z Prahy, spojil Prahu s Hurghadou

První let EgyptAir z Hurghady do Prahy. Foto: Letiště PrahaPrvní let EgyptAir z Hurghady do Prahy. Foto: Letiště Praha

EgyptAir nabízí aktuálně dva lety týdně.

Letecká společnost EgyptAir je novým dopravcem na Letišti Praha. Tento týden zahájila spojení k Rudému moři do Hurghady. Konkurovat bude Smartwings, které na trase létají denně a také Air Cairo.

Nová linka létá dvakrát týdně: v neděli a ve čtvrtek. Nabízí kultivovanější časy letů než u Smartwings. Odlet z Prahy je v 17:15, z Hurghady v 11:00. EgyptAir nasazuje na linku Airbus A220-300 v konfiguraci pro 137 cestujících. (122 Economy, 15 Comfort).

Cestující mají v ceně letenky odbavené zavazadlo s limitem 23 kilogramů a na palubě si mohou užít také občerstvení zdarma nebo přístup k zábavnímu systému z vlastního mobilního zařízení. Během letu mohou za poplatek používat také bezdrátové internetové připojení Wi-Fi.

(v původní verzi jsme nesprávně uvedli, že Air Cairo přestalo z Prahy létat, lety jsou stále v nabídce)

První let EgyptAir z Hurghady do Prahy. Foto: Letiště PrahaPrvní let EgyptAir z Hurghady do Prahy. Foto: Letiště PrahaPrvní let EgyptAir z Hurghady do Prahy. Foto: Letiště PrahaInteriér A220-300 společnosti EgyptAir. Foto: Letiště PrahaInteriér A220-300 společnosti EgyptAir. Foto: EgyptAirInteriér A220-300 společnosti EgyptAir. Foto: EgyptAir
Tagy EgyptAir HRG Hurghada letiště praha prg PRG-HRG seznam
15 komentářů