LOT 3a leaderboard

Do Prahy se vrací další dopravce, Transavia začne létat do Eindhovenu

Boeing 737-800 společnosti Transavia. Foto: Letiště PrahaBoeing 737-800 společnosti Transavia. Foto: Letiště Praha

Od září obnoví Transavia i linku z Prahy do Paříže.

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Strojvedouci

Jednou se tady kvuli tem debilnim letadlum usmazime za ziva… Co prestali litat tak je normalni pocasi a neverim je je to nahoda.. Letet z prahy do parize letadlem je normalni idiotismus

Jenda

Co byste navrhoval místo toho, aby to idiotismus nebyl? 13 hodin vlakem se třemi přestupy za 10 tisíc korun? Nebo snad 14 hodin autobusem? Nezlobte se na mě, ale obojí mi připadá jako daleko větší idiotismus. Neidiotismus by byl mít tady civilizovanou železniční trať, po níž by do té Paříže šlo dojet bez přestupu za 3 až 4 hodiny, ale toho se nedožijí možná ani děti vašich dětí. Pokud se podíváte na mapu leteckých spojení, tak z Prahy se momentálně nelétá na žádné trase, kde existuje jakž takž rozumná alternativa po zemi.

Vít

Jojo, ty blbý letadla vypouštějí ty chemtrails a obsah záchodů do malých obláčků a ilumináti pak z toho vyrábějí ty černý mraky, který dělají „nenormální počasí“… Co je normální počasí? To, co před 10 lety byl standard i s letadly, je nyní návrat k normálu kvůli absenci letadel? Škoda, že děláte strojvedoucího, přední klimatologické a meteorologické ústavy světa by se o vás porvaly, protože takovýhle punk s kolerací a kauzalitou se jen tak nevidí, to zvládáte jen vy. A navíc je potřeba letadla zakázat nejen kvůli normálnímu počasí, ať je to co je to, ale i kvůli podnebí – globálnímu… Číst vice »

Y.K.

A je to tu zase…
Jestli je letos normální počasí, tak to jsem čínský bůh srandy. U nás sice není vedro jako poslední dva roky, ale zase se to hemží extrémními jevy, kterých si mohl všimnout i strojvedoucí, USA bez vody a s rekordními požáry, povodně v Indonésii, Austrálii, Brazíli. Klima není lokální počasí.

No a letět do Paříže bude lepší než jet autem. Vlak by byl prima, ale je dost nepoužitelný. Za šílenou cenu, šílenou dobu s přestupy.