Do Piešťan bude létat nová charterová linka z Izraele

Airbus A321-200 společnosti AtlasGlobal v Piešťanech. Foto: Letisko PiešťanyAirbus A321-200 společnosti AtlasGlobal v Piešťanech. Foto: Letisko Piešťany

Letiště Piešťany získalo provoz nové letecké linky. Od 6. května do září budou na slovenské letiště létat aerolinky Sun D’Or

Letiště Piešťany získalo provoz nové letecké linky. Od 6. května do září budou na slovenské letiště létat aerolinky Sun D’Or Airlines z Tel Avivu.

Nové letecké spojení oznámil izraelský list Jerusalem Post, který cituje majitele izraelské cestovní kanceláře Ophir Tours. Lety nejsou v rezervačním systému aerolinky, může jít čistě o charterové spojení.

Lety jsou naplánovány vždy na středu. „Důvodem je velká poptávka po lázeňských pobytech v Piešťanech,“ vysvětlil majitel cestovky Boaz Waxman. Sun D’Or Airlines jsou dceřinou společnosti izraelské společnosti El Al, létají s Boeingy 737-800.

Po letech bez pravidelných linek došlo loni k zavedení dvou linek z Piešťan. Letecká společnost Atlas Global spustila linky z Piešťan do turecké Antalye, FlyEgypt do Hurghady. Podle nabídky slovenských cestovek by měly lety pokračovat i letos, první spoj je naplánován na 24. května.

 

Tagy Letiště Piešťany PZY Sun D'Or Airlines TLV
3 komentáře