České dráhy na jeden víkend o polovinu zlevní skupinovou jízdenku koupenou za věrnostní body

Pendolino Českých drah u Chocně. Foto: České dráhyPendolino Českých drah u Chocně. Foto: České dráhy

K jízdence pro až pět osob bude výjimečně stačit jen 150 bodů.

České dráhy umožní majitelům věrnostního programu ČD Body nákup Skupinové jízdenky za poloviční počet bodů.

Nabídka platí na nadcházející víkend. Skupinová víkendová jízdenka umožňuje společné celodenní cestování až pěti osob, z nichž nejvýše dva mohou být starší 15 let. Platí v sobotu, neděli či svátek ve 2. třídě všech vlaků Českých drah (ve vlacích SC Pendolino ve spojení s povinnou místenkou). Celostátní variantu jízdenky je za běžných podmínek možné získat za 300 ČD Bodů v rámci věrnostního programu.

Věrnostní program ČD Body je určen zákazníkům, kteří si pořizují běžné typy vnitrostátních a mezinárodních jízdenek a rezervací Českých drah elektronickou cestou (v e-shopu Českých drah). Členství v programu je potřeba aktivovat v zákaznickém účtu.

Nasbírané body je možné vyměnit za různé slevy a výhody – vedle volných jízdenek a jiných nabídek Českých drah mohou zákazníci využít další benefity v oblasti kultury, cestování, zábavy a nakupování.

K oblíbeným výhodám patří např. možnost bezplatného pořízení roční aplikace IN 25 nebo vyzvednutí poukázek na vypůjčení kola v půjčovnách ČD Bike či na zlevněný vstup do pražské a vídeňské pobočky Království železnic.

Tagy ČD Body České dráhy
29 komentářů