dpp

Wizz Air oznámil dvě nové linky z Prahy. Začne létat do Palerma a Milána

Letadlo Wizz Airu na Letišti Václava Havla. Pramen: Letiště PrahaLetadlo Wizz Airu na Letišti Václava Havla. Pramen: Letiště Praha

Wizz Air bude mít z Prahy již dvě linky na Sicílii.

Letecká společnost Wizz Air oznámila otevření dalších linek z Česka do Itálie. Od 27. března začne létat z Prahy na letiště Milán Malpensa, od 30. května do Palerma.

Nové linky jsou již v prodeji, start nového spojení oznámil Wizz Air na sociálních sítích. Přichází v době, kdy Wizz Air čelí kritice za masivní rušení letů z řady základen, například z Vídně. Nákup letenek tak ještě nemusí znamenat jistotu, že cestující skutečně poletí.

Do Milána bude Wizz Air létat pětkrát týdně: v pondělí, středu, čtvrtek, pátek a v neděli. Na největší milánské letiště nyní létají z Prahy easyJet a Eurowings. Na letiště v Bergamu pak létá Ryanair.

Palermo bude druhou destinací Wizz Air na Sicílii, kam létá z Prahy. Do největšího sicilského města bude létat dvakrát týdně v pátek a v pondělí, dosud létá do Catanie.

Wizz Air v Praze pravidelně oznamuje a ruší nové linky. Aktuálně počítá v letním letovém řádu s deseti destinacemi z Prahy, končí spojení do Bari. Nejvíce linek míří do Itálie.

Tagy letiště praha Miláno MXP Palermo PMO PRG-MXP PRG-PMO Wizz Air
15 komentářů