umbrellamobility
umbrellamobility
umbrellamobility
Silniční nákladní doprava Zprávy

Video: Začíná MS v ragby, řidiči natočili šoférskou haku. C.S. Cargo polepilo kamiony

Kamion C.S. Cargo propaguje ragby. Autor: C.S. Cargo
Kamion C.S. Cargo propaguje ragby. Autor: C.S. Cargo

Dopravní a logistická společnost C.S.Cargo je od září hlavním partnerem České rugbyové unie. Chce tak přispět k rozšíření povědomí o ragby v České republice. Zároveň s podporou unie spustila firma propagační kampaň k mistrovství světa v ragby, které dnes začíná v Japonsku.

Do kampaně se zapojilo i několik zaměstnanců společnosti, kteří tomuto sportu fandí. Natočili video s šoférskou hakou. Po dobu mistrovství bude jezdit i desítka speciálně polepených kamionů.

„Mám rád tvrdou hru, kde není místo pro fauly a nafilmované pády. Logistika a doprava je sakra tvrdá hra a naše C.S.Cargo hraje fair, to máme s rugbisty společné,” uvedl Jan Blaško, předseda dozorčí rady C.S.CARGO Holding.

Zatímco ve světě patří ragby k nejoblíbenějším sportům, v České republice si své fanoušky teprve získává. Hlavní roli v podpoře sportu na hráčské i divácké úrovni zastává právě Česká rugbyová unie, která sdružuje všechny kluby z celé republiky a vychovává nové hráče.

4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Chorobný prokrastinátor

Neměli by peníze dát raději svým šoférům? Třeba přestanou prasit….

Nekdo

„ve světě patří ragby k nejoblíbenějším sportům“, to je asi tak pravda, jako tvrdit to o lednim hokeji, nebo bejzbolu. marginalni sport, ktery je popularni v nekolik malo zemich a vetsinu populace planety prakticky ani netusi, ze neco takoveho existuje. ale zase je sympaticke, ze venuji par penez prave do takovehoto marginalniho sportu a necpou je do fotbalu, kde bafunari a katastrofalne preplaceni hraci ani nevi, co se zbytky penez, kdyz uz si koupili vsechny prostitutky, vysnupali vsechen koks a kazdy mesic leteli bizjetem na dovolenou…

TPal

Já jsem zas fanda fotbalu, takže nemohu s druhou půlkou souhlasit. 😀 Ale je to každého vkus. Na ragby se těším nejvíce kvůli novozélandské Haka tanci (reklama dobrá, ale chybí ji malinko). Nicméně, podívám se i na zápasy. Budu nezaujatý, žádná reprezentace si mě nezískala, ale uvidíme.

Nicméně, je to pravda. Říkal jsem si, že basketbal bude sledovanější, ale to fakt jen v Evropě…