Silniční nákladní doprava Zprávy

Video: Začíná MS v ragby, řidiči natočili šoférskou haku. C.S. Cargo polepilo kamiony

Kamion C.S. Cargo propaguje ragby. Autor: C.S. Cargo
Kamion C.S. Cargo propaguje ragby. Autor: C.S. Cargo

Dopravní a logistická společnost C.S.Cargo je od září hlavním partnerem České rugbyové unie. Chce tak přispět k rozšíření povědomí o ragby v České republice. Zároveň s podporou unie spustila firma propagační kampaň k mistrovství světa v ragby, které dnes začíná v Japonsku.

Do kampaně se zapojilo i několik zaměstnanců společnosti, kteří tomuto sportu fandí. Natočili video s šoférskou hakou. Po dobu mistrovství bude jezdit i desítka speciálně polepených kamionů.

„Mám rád tvrdou hru, kde není místo pro fauly a nafilmované pády. Logistika a doprava je sakra tvrdá hra a naše C.S.Cargo hraje fair, to máme s rugbisty společné,” uvedl Jan Blaško, předseda dozorčí rady C.S.CARGO Holding.

Zatímco ve světě patří ragby k nejoblíbenějším sportům, v České republice si své fanoušky teprve získává. Hlavní roli v podpoře sportu na hráčské i divácké úrovni zastává právě Česká rugbyová unie, která sdružuje všechny kluby z celé republiky a vychovává nové hráče.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Chorobný prokrastinátor
Host
Chorobný prokrastinátor

Neměli by peníze dát raději svým šoférům? Třeba přestanou prasit….

Nekdo
Host
Nekdo

„ve světě patří ragby k nejoblíbenějším sportům“, to je asi tak pravda, jako tvrdit to o lednim hokeji, nebo bejzbolu. marginalni sport, ktery je popularni v nekolik malo zemich a vetsinu populace planety prakticky ani netusi, ze neco takoveho existuje. ale zase je sympaticke, ze venuji par penez prave do takovehoto marginalniho sportu a necpou je do fotbalu, kde bafunari a katastrofalne preplaceni hraci ani nevi, co se zbytky penez, kdyz uz si koupili vsechny prostitutky, vysnupali vsechen koks a kazdy mesic leteli bizjetem na dovolenou…

PartneřiCSCARGO
RSD
czechtoll

Krátce