Valeo věří samořiditelným autům, v Praze rozšíří své vývojové centrum.

Hlavní budova vývojového centra společnosti Valeo v Praze - Hostivaři. Foto: ValeoHlavní budova vývojového centra společnosti Valeo v Praze - Hostivaři. Foto: Valeo

Společnost Valeo investuje dalších 125 milionů korun do rozšíření svého pražského výzkumného a vývojového centra a přijme do něj 250

Společnost Valeo investuje dalších 125 milionů korun do rozšíření svého pražského výzkumného a vývojového centra a přijme do něj 250 nových lidí, kteří se budou zabývat vývojem nejmodernějších bezpečnostních a asistenčních systémech pro autonomní auta.

Firma rozšíření oznámila v tiskové zprávě. K jeho zvětšení dojde jen pár měsíců poté, co firma dokončila stavbu úplně nového centra v Praze – Hostivaři. Vedle nové budovy vznikne ještě další o ploše 2300 metrů čtverečních. Otevřít ji chce příští rok.

Valeo v Česku ve vývoji zaměstává přes sedm set lidí, pracujících na komplexním vývoji od prvotních návrhů, analýzy zákaznických požadavků, software, hardware designu, testování systémů ve virtuální realitě až po testy v reálném provozu, nebo na testovacím polygonu, který se nachází na bývalém vojenském letišti v Milovicích.

Tagy autonomní řízení Valeo
Žádné komentáře