United Airlines potvrdily návrat do Prahy, chystají expanzi do Evropy

Boeing 767-300 společnosti United Airlines v Praze. Foto: Letiště PrahaBoeing 767-300 společnosti United Airlines v Praze. Foto: Letiště Praha

Dopravce počítá s lety každý den během letní sezóny.

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš

A zatím má United na léto TATL přímé lety / lety s jedním přestupem, kde se dá letět s dvěma nebo více přestupy, cenově dost přepálené vůči letům s více přestupy, je nutno počkat 🙂

Aleš

Každopádně doufám, že využiji, 767 a nocleh na EWR jsou pohodové.

Air Traveller

Česky by to prosím nešlo?

Aleš K.

Jako tak dobra zprava. Asi. Akorat, par tydnu nazpet sem kupoval letenku pres atlantik a – z Prahy 21 tis., z Berlina 13 tis. Obavam se ze tu to bude obdobny pripad.

JFK

Dle Skyscanneru jsou letenky za cca. 16 tisic…

Air Traveller

Pak byste měl hledat a kupovat lépe. Letenky z Prahy přes atlantik jsou úplně stejně drahé, jako z Berlína (a nebo si nevymýšlet – ona je to oblíbená mantra „odborníků“, že z Prahy se léta draho a jsou schopni jet autem do berlína aby ušetřili 50 kaček na letence )

Nepíšete jaké datum a kam za atlantik, ale tak náhodně vybraný nový jork v různých termínech a cenovka kolem 12 – 13 tisíc.

Aleš

United měl obvykle letenky z Prahy mnohem levnější než letenky z Berlína. Tedy… Zpátečky z USA mnohem levnější do Prahy než do Berlína, snad to tak fungovalo i opačně.