LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Levněji než do Benešova. Ryanair zlevnil před startem druhé linky lety z Pardubic do Londýna

Boeingy 737-800 v barvách Ryanairu. Foto: RyanairBoeingy 737-800 v barvách Ryanairu. Foto: Ryanair

Ceny letenek mezi Pardubicemi a Londýnem klesly na nové minimum. Jednosměrnou letenku lze pořídit už jen za 196 korun, zpáteční

Ceny letenek mezi Pardubicemi a Londýnem klesly na nové minimum. Jednosměrnou letenku lze pořídit už jen za 196 korun, zpáteční za pětistovku. Levné jsou i lety z Prahy.

Ceny letenek z Pardubic do Londýna klesly na 196 Kč. Foto: Ryanair

Ceny letenek z Pardubic do Londýna klesly na 196 Kč. Foto: Ryanair

Týden před startem nové linky z Pardubic do Alicante znovu letecká společnost zamíchala cenami letů z Pardubic do Londýna. Většinu letů na květen zlevnila na 259 korun, zpáteční letenku tak lze pořídit za 518 korun.

Rezervační systém navíc ukazuje úplně nejnižší cenu, kterou kdy Ryanair z Pardubic nabízel: letenku na 24. března za 196 korun. To je pro srovnání méně, než kolik stojí jízdenka s Českými drahami z Pardubic do Benešova u Prahy (199 Kč)

Oproti Praze tak jde o poloviční cenu, za kterou se lze dostat do Londýna. I v Praze je ale patrné, že až tři lety denně, které Ryanair nabízí, tlačí značně na cenu: v květnu je k dispozici řada termínů s cenou jednosměrné letenky za 519 korun.

Ryanair spouští od 26. března také další linku z Pardubic do španělského Alicante. Ceny letenek také klesly: například v květnu lze pořídit zpáteční letenku za cenu kolem dvou tisíc korun. Ryanair bude létat mezi oběma městy dvakrát týdně – v pondělí a ve čtvrtek.

Tagy Alicante Londýn pardubice Ryanair
8 komentářů