LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Ryanair překvapil, z Pardubic spustí další linku do španělského Alicante

Ryanair používá výhradně letadla Boeing 737-800. Foto: RyanairRyanair používá výhradně letadla Boeing 737-800. Foto: Ryanair

Letecká společnost Ryanair spustí od letního letového řádu další linku z Pardubic. Po Londýně začne létat do španělského Alicante, zatím

Letecká společnost Ryanair spustí od letního letového řádu další linku z Pardubic. Po Londýně začne létat do španělského Alicante, zatím dvakrát týdně.

Půjde o jediné přímo spojení Česka a centra turistické oblasti Costa Blanca na pobřeží Středozemního moře a další zvýšení počtu spojů mezi Českem a Španělskem. Start nové linky dnes oznámil Ryanair a Letiště Pardubice v tiskové zprávě.

Spoje do Alicante budou létat v pondělí a ve čtvrtek. V pondělí poletí z Pardubic 18:55 a příletí do Alicante ve 21:50, ve čtvrtek z Pardubice ve 20:20 s příletem ve 23:15 do Španělska.

Ceny zpátečních letenk zatím začínají na 1624 Kč. V prodeji jsou termíny až do konce října, termíny na letní dovolenou jsou kolem dvou tisíc korun za zpáteční letenku.

Ryanair už z Česka linku do Alicante zkoušel, v roce 2011 létal z Brna, příliš dlouho ale v nabídce nevydržela.

Nabídka spojení mezi Českem a Španělskem v posledních týdnech výrazně stoupla především díky Ryanairu, který od konce října spustil nové linky z Prahy do Barcelony, Madridu a Malagy. To se začalo projevovat i v cenách letenek, které začaly výrazně klesat.

Tagy Alicante pardubice Ryanair
Žádné komentáře