RegioJet začal jezdit denně na budapešťské letiště, zlevnil jízdenky do Maďarska

Cestující, ilustrační foto. Foto: RegioJetCestující, ilustrační foto. Foto: RegioJet

Cestující z Prahy, Brna či Bratislavy mají nově k dispozici přímé autobusové spojení jednou denně na budapešťské letiště Ference Liszta.

Cestující z Prahy, Brna či Bratislavy mají nově k dispozici přímé autobusové spojení jednou denně na budapešťské letiště Ference Liszta. RegioJet od minulého týdne prodloužil jeden ze svých pěti spojů z Prahy do Budapešti až na tamější letiště.

Jde o spoj s odjezdem ve 23 hodin z Prahy, v půl druhé ráno z Brna a ve 3:15 z Bratislavy. Na letišti je v 6:45, tedy krátce po první vlně ranních odletů, ale před druhou špičkou kolem deváté hodiny ráno. V opačném směru vyjíždí z budapešťského letiště dopoledne v 10:15 a do Brna má příjezd v 16.00 hodin a do Prahy pak v 18:30. Jízdenky jsou dostupné za 495 korun.

Budapešť zažívá v posledních letech velký rozmach zejména nízkonákladových linek. Hlavní základnu tu má Wizz Air, Ryanair z Budapešti létá 32 linek.

„Reagujeme na časté podněty cestujících, kteří chtěli při cestování využít hustou síť letů nízkonákladových a dalších dopravců z Budapešti. Pokud se linka uchytí, nevylučujeme, že na budapešťské letiště prodloužíme i další spoje,“ říká Marcela Hamříková, obchodní ředitelka autobusů RegioJet. RegioJet dosud na letiště jezdil dvakrát týdně s linkou z Praha do Temešváru.

Kromě prodloužení linky na letiště RegioJet zlevnil jízdenky do Budapešti o 6 až 26 korun. Nejlevnější začínají na 389 korunách.

Tagy BUD Letiště Budapešť RegioJet
2 komentáře