LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Eurolines otevírají linku z Prahy do Štrasburku přes frankfurtské letiště

Autobus Setra společnosti Eurolines. Foto: EurolinesAutobus Setra společnosti Eurolines. Foto: Eurolines

Společnost Eurolines otevírá od 15. června další dálkovou linku z Česka. Nově začne jezdit přes den do francouzského Štrasburku, linka

Společnost Eurolines otevírá od 15. června další dálkovou linku z Česka. Nově začne jezdit přes den do francouzského Štrasburku, linka nabídne i přímé spojení na frankfurtské letiště. Do konce června firma prodává jízdenky až s poloviční slevou.

Nová linka pojede z Prahy přes Plzeň, Norimberk, Frankfurt letiště, Frankfurt, Mannheim, Heidelberg a Karlsruhe. Odjezdy z Prahy jsou denně v 9:00, na frankfurtském letišti je autobus za 6 hodin a 45 minut, ve Štrasburku je po necelých jedenácti hodinách jízdy.

Eurolines tak rozšíří možnosti přímého cestování mezi Prahou a Německem a Štrasburkem. Dosud jezdí na lince ve tři hodiny odpoledne, RegioJet a FlixBus nabízí spoje přes noc.

Eurolines na začátek linky zavedly speciální slevu pro cesty do konce června, například z Prahy do Frankfurtu tak vyjde jízdenka na 330 Kč, do Štrasburku na 445 Kč. Linku bude obsluhovat tradiční vůz Setra 515 HD– s polohovatelnými sedadly a výsuvy do stran, klimatizací, zásuvkami 230 V, zdarma WiFi v ČR i v zahraničí a nabídkou novin a časopisů. V autobuse jsou k dispozici dvě speciální dětské sedačky.

Tagy Eurolines Praha - Štrasburk
2 komentáře