LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Die Welt: Airbus sníží produkci o 40 procent a propustí tisíce lidí

Beluga po startu z Toulouse. Foto: AirbusBeluga po startu z Toulouse. Foto: Airbus

Airbus v příštích dvou letech sníží produkci a dodávky o 40 procent oproti původnímu plánu a propustí tisíce lidí. Německému

Zpět na článek
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Johnczek

Tak to se bohužel dalo čekat. O poznání větší problém to ale asi bude pro Boeing, který byl v problémech už před koronakrizí. To se daňový poplatník USA asi prohne.
Jsem zvědav, jak rychle se trh vrátí do normálu, urychlené vyřazování strojů „před důchodem“ si totiž v době, kdy se poptávka po letecké dopravě opět obnoví (byť jen z části) nejspíš vybere svoji daň. To se pak budou ty „skladovky“ hodit.

Nekdo

Boeing snad podrzi US Army…

Peeetr

Frantíci převrací každý kámen 🙂
Spíš by měli postavit pár velkých automatizovaných centrálních skladů nové generace na součástky, naplnit je i ty staré sklady, a přesoutěžit znovu veškeré subdotavatele dílů, teď bude jediněčná příležitost nahradit staré předražené Západní výrobce za levnější z východu EU.

Peeetr

Plus samozřejmě rychle všechno z Británie mít možnost dovážet ještě odjinud.

PatriK

Tak aspoň budou lépe „stíhat“ a zároveň budou mít více času na odpočinek a relaxaci na kole. Infrastruktura pro kola se již připravuje jak byl dnes jiný článek.
„Airbus nestíhá vyrábět.“ https://zdopravy.cz/airbus-nestiha-vyrabet-novych-letadel-doda-zakaznikum-mene-nez-planoval-36488/