dpp

DB Schenker řeší nezvyklý problém. V Hradci Králové se dvojice podvodníků vydává za jeho pobočku

Kanceláře DB Schenker (skutečné). Foto: DB SchenkerKanceláře DB Schenker (skutečné). Foto: DB Schenker

Společnost na podvodníky přišla díky dopravci, který se domáhal zaplacení faktur. Případ řeší policie.

5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel

O zmíněné businessmany bych se nebál, bude-li policie reagovat stejně rychle jako v případě Bečvy, Čapího hnízda nebo třeba podvodných směnáren v centru Prahy.

Ondřej

Obávám se, že dotyční nevlastní žádná média ani jejich ruce nesahají skrze ministerstva či politická chapadla dále. Zde tedy bude hned vše vyřešené. Výše uvedené se ovšem zřejmě ještě nějakou dobu potáhne…nechápu, že nejsme schopni rázně zatočit s Rusy a Slováky (zdůrazňuji, že negeneralizuji ani jedno z uvedeného coby národ), po tom všem, co nám ve 20. století provedli. Hitlerovi nás předhodili, tanky v osmašedesátém pozvali, pak se chtěli rozdělit, aby nás za to posléze peskovali, a stejně zvolíme slovenského mafiána, co ani neumí pořádně česky. Nerozumím. Stockholmský syndrom?

kakov

kdo nás předhodil Hitlerovi? něco si zjistěte a pak pište, nebyl to ani rusák ani slovák, dokonce tehdejší SSSR chtěli s námi proti Hitlerovu bojovat, alespoň tedy „oficiálně“

petr

Asi myslí Slovenský štát a jejich kolaboraci.

Jiří Kocurek

Takže to máme teda začít střílet lidí, kteří se narodili 50 roků po válce, protože nějaký zasr.. nácek chce trestat děcka za činy prarodičů?

Jak by se ti líbilo jít do báně za to, co udělal někdo jiný, kterého si v životě nepotkal, magore?