Sedmý Gulfstream s českou registrací. Developer skladů a průmyslových zón si ho pořídil opět v netradiční barvě

Gulfstream G500. Foto: GulfstreamGulfstream G500. Foto: Gulfstream

Pro CTP jde již o druhý Gulfstream ve flotile.

Zpět na článek
45 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
xcon

Nic v zlom, ale tato farba je otrasna…alebo ako sa da „zhovadit“ tak pekne lietadlo ako je G500 :/

Slavista

Jenom drobná oprava, vlastní OK-RLV

Venca Levý

Myslím, že tohle všechno brzy skončí. Dříve než si většina lidí dovede představit. Developer průmyslových zón? O jakém průmyslu chcete v Evropě mluvit? Bez plynu, bez energie, bez surovin, nebo s plynem a energiemi a surovinami za astronomické ceny. Tím pádem s průmyslem, který je zcela nekonkurenceschopný. A pak je tu také ztráta odbytišť. S tímhle vším nafoukaným nabobstvím je konec. Upřímně řečené, stejně to byla jenom bublina a letadlo a podvod,

Martin

Twl to je strašlivý zlo tihle zelení bolševici… 🤮

mestax

Koukám, jak to ničení české krajiny vynáší. No naštěstí ještě nejsou všichni takoví a tak nám ještě kousek trávníku a lesa zbyl.

Air Traveller

ach ta zavist.

Bohouš

Myslím, že to není závist, ale skutečnost. Že všichni developeři nejraději staví na zelené ploše, je fakt. Až zrovna tato firma stavěla bez povolení,, je také pravda.

David

Některé názory diskutujících jako např. AirTraveller jsou skutečně a pouze jen hloupé.

Michael

Na černo už ne, sice postavili na nestavebním pozemku, v záplavové zoně, ale nakonec dodatečné povolení dostali, úplateček v řádu ,, pár mil. pro takovouhle firmu přeci nic není.

Blonďák

Buďte rád, že tu nezavedli placený obsah.

Karel

Na Jetphotos ho mají po příletu do Prahy
https://www.jetphotos.com/photo/10539296

Provoz BRQ

Již 14. dubna bylo letadlo dokumentováno v Brně.

Stanley

Už i politici pochopili že je dobrý nejezdit limuzínou tam kam můžou dojet na kole, vlakem, nebo jinou udržitelnou formou. Kdy to asi dojde těmhle…

Czechpilot

Tak za A) politici nepochopili vubec nic jen si delaji z lidi prdel.
A za B) muzu se prosim zeptat jak by mel asi ten clovek „dvakrat“ za den obletet evropu bez sveho letadla?

Osasco

V Teamsech.

Kubrt

Neříkám, že je pro top managera nutné létat denně křížem krážem Evropou, ale spousta věcí se prostě online řešit a vyřešit nedá.

Osasco

To zase souhlas 🙂

Stanley

Nevidím jedinej důvod proč by měl nějaký buržoust létat vlastním letadlem

Jiří Kocurek

Ano! Vlastní ledatlo může mít jedině Generální tajemník!

Pražák

A zase se potvrzuje, že se Zeleným neříká melouni nadarmo. Anebo jinak, z těch řečí o ochraně prostředí vždy nakonec vyleze Karl Marx, třídní boj a „jediná pravda“, kterou je třeba prosadit děj se co děj.

Stanley

Jedinou pravdu má kdekdo, každý by rád prosadil své. Ke zbytku, Karl Marx je mi velmi sympatický, problém?

Pražák

To mě nepřekvapuje, mizerný filozof, v podstatě nýmand vždy přitahoval jiné nýmandy, kteří se v jeho učení našli. Prostě žít z toho co jsme nevydělal bylo vždy v jistých vrstvách přitažlivé. Kde je problém? Třeba v tom, že když se ten nesmysl naposledy zkoušel v praxi, tak to stálo min. 100 mil. mrtvých, ostatní škody nepočítaje.

Stanley

Ty jo, škoda že tu nemůžu dát haha jako na fb. Tvůj koment mě pobavil 😃

***** Petr

On to soudruh vysvětloval, aby si i trouba myslel že pochopil. Tak nějak poLOPATĚ, viď Stanley. Nikde na světě ten rudý mor nefungoval ku prospěchu.

Baraba

Nevidím jedinej důvod, proč by měl každej nýmand jezdit vlastním autem…

Za mne i ta veřejná doprava je velké obžerství. Vždyť každý dostal do vínku dvě nohy, většina lidí i zdravé. Tak proč je nepoužívat?

Bohouš

Je to soukromá společnost a pokud to majitelé schválí, nic s tím nenaděláte. Ty zajímá jen zisk. Vůbec to nesouvisí s potřebou takového typu businessu a s čistotou podnikání.

Jiří Kocurek

Opravdu? Opravdu má být bicykl alternativa k letadlu? A přes moře na koloběžce, protože trajekt moc žere?

Stanley

A já píšu jen kolo? Může jezdit vlakem, nebo létat normálními lety s jinými lidmi. Tohle snobství je zlo.

Pražák

A proč? Abyste se cítil lépe? Naštěstí Vy do toho nemáte co mluvit.

Stanley

Ale to víš že mám, většina nechce tolerovat manýry snobů zatím co my se snažíme žít ekologicky

Pražák

Většina bolševiky ani jejích zelenou odnož nevolí.
Jinak ti soudruhu vidím až do žaludku, ty nemáš ani na to kolo, tak co má kdo létat bizjetem. Možná kdyby si víc času věnoval práci a studiu něčeho užitečného, místo louskání Marxe a podobných nymandů, třeba by si na tom byl lépe.

Stanley

A jsme u toho, pravicové rady do života. Chlapče, chtěl bych tě vidět v reálu, střední třída která chrání elity až do roztrhání těla. Každej dělá něco, já studuju Marxe a Lenina, ty děláš bodyguarda lidem který nezajímáš a s radostí si přivydělají na nadhodnotě tvé práce. Bav se 😘

Pražák

Jo, jo. Já se mám dobře soudruhu, lidé co se „zajímali“ a také studovali Marxe, okradli naši rodinu o všechno a dědu pro jistotu ještě zavřeli.
Takže lidé co se nezajímají, jsou stále lepší než ti co se zajímají.
Lidé jako ty mají sedět v kriminále, komunismus není politický názor, to je stejně jako nacismus zločin.

Stanley

Každej systém má něco, v kapitalismu kvete rasismus a ultrapravice je všeobecně hodně vysoko, mnoho lidí nemá kde bydlet nájmy jsou extrémně drahé. Svět není černobílý, a já se tu nechci hádat. Ale ani přesto nevidím důvod hájit lidi kteří své obří bohatství získali prožíváním se na cizí práci, nebo tím že vše zdědili.

A ještě něco. Pozdravuj dědu, Pražáku.

Pražák

Děda to „zajímání se“ od nymandů jako si ty bohužel nepřežil, umřel na rakovinu co si přinesl z Jáchymova, zdědil statek a nechtěl se o něj dělit s chátrou tvého typu. Však jste zavraždili přes 100 mil. lidí. To ani ta ultrapravice (ve skutečnosti ultralevice) nedokázala. Tenhle režim má jednu jedinou chybu, ale tou není to, že se lumpen proletariát nemá úplně nejlépe (oni se ve skutečnosti mají lépe než si zaslouží), ale to, že odpad jako ty nesedí v kriminále.

Stanley

Kapitalismus nemá oběti? Co lidi kteří umřeli na koronu, když se rozvolňovala opatření aby mohli podnikatelé podnikat? A co děti které vstupují do dospělosti s dluhy? Jaký asi budou mít život? A nebo dělníci v rozvojových zemích, máme banány ale za cenu dětské práce v těch zemích, to chceš? Počítat oběti tak kapitalismus má na vrubu mnohem víc než komunismus, a že Stalin zneužil Marxistické myšlenky aby posílil svou moc? Byla to svině, a svině jsou i kapitalisti v Číně kde je mnohem tvrdší kapitalismus než u nás? Já nechci nikoho zabíjet, nemyslím si že je nikdo méněcenný, ani nechci… Číst vice »

Pražák

Jak říkám, bolševický odpad. Do oči bys mi to neřekl, po svých by si neodlezl.
Až budeš těžit uran několik let nepřetržitě, bez jakýchkoliv ochranných pomůcek (tj. byl neustále vystaven zařazení, o Rudé věží smrti ti na VUMLu asi nevyprávěli) tak dej vědět.

Pro redakci, vážně je nutné tu nechat exhibovat vyznavače zločinecké ideologie? Předpokládám, že někdo kdo by se tu zastával nacismu by rychle dostal ban. Proč se to netýká bolševiků?

Stanley

Vyhrožuješ násilím? Co říkám zločineckého, já říkám jen že by měl být přerozdělen majetek aby měl každý jak žít. Dokonce jsem vyjádřil lítost nad tvým dědou. Ty mi vyhrožuješ násilím, a jsi agresivní. To by ani tvůj děda nechtěl, tolik nenávisti v tobě.

Lukáš Chytil

Nechápu tu snahu, furt někomu něco brát a někomu to přerozdělovat. Od toho máme daně. Ale ne, vždycky se musí najít nějaký chytrák, který má patent na rozum a bude rozhodovat, kdo nárok na bohatost má a kdo ne.

Lukáš Chytil

No, toho Marxe bych ještě pochopil, ale Lenina?!
Ten říkal, že buržoazní lůzu budeme věšet na laně, které nám sami prodají.

Jestli si na to někdo vydělal, tak ať si koupí co chce. Já jezdím na elektrokoloběžce, ale Ferrari fakt nikomu nezávidím, když na to má.

JGR

Předpokládám, že jste byl takto statečný v 70 – 80kách

Pražák

To jsem byl malý kluk. Ale Vy jste byl zřejmě člen partaje, SČSP a navštěvoval VUML, že? Měl byste se stydět, bohužel lidé vašeho druhu stud neznají.

dvojiteF

Ja nie som snob a ani sa nesnažím žiť ekologicky 🙂

Poudy

Nojo, můžeme jen slintat 🙂