egoe-plus
Cestovní ruch Letecké společnosti Letectví Letiště

Další aerolinka potvrdila návrat do Prahy. Air Malta bude létat dvakrát týdně

Letadlo Air Malta v Praze. Autor: Letiště Praha
Letadlo Air Malta v Praze. Autor: Letiště Praha

Letecká společnost Air Malta je dalším dopravcem, který potvrdil svůj návrat k provozu na pražském letišti. Od 4. července bude dopravce nabízet dva lety týdně.

Letiště Praha o návratu dopravce informovalo na svém twitterovém účtu. Podle rezervačního systému aerolinky půjde o lety v sobotu a úterý. V sobotu plánuje lety s odletem v 15:20, v úterý ve 12:35. Zpáteční letenky lze koupit za ceny od zhruba sto eur.

Air Malta létá v Praze s deseti Airbusy řady A320, letos poprvé po dvaceti letech provozu v Praze protáhla sezónu až do zimy, létalo se do začátku ledna. Air Malta je státním dopravcem.

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
LiborV

Na říjen i za 86

Jakub

Jsem zvědavej, kdy se počty cestujících vrátí na úroveň loňského roku.

Jenda-71

Musíte se zapojit 🙂

Tomas

Pár let to bude trvat…

Janina

To záleží na síle a délce přicházející ekonomické recese. Můj osobní tip je, že na letech v rámci Evropy cca do Vánoc bude aspoň 90% zpět, nejhůř budou bita menší letiště. Co bude výrazně slabší jsou mezikontinentální lety, tam to bude trvat pár let.

Anonymus

Bez cizincu z celeho sveta nemate sanci. Mohou ted v Evrope (hlavne Cesku) cestovat bez problemu cizinci z Asie, Arabie, Izraele, severni Ameriky? Nemohou. Tak je jasny, ze Cesi tyhle cizince nenahradi… proste nemohou

Partneři


Czechtoll

pst
podcast