cargo

Babiš se chlubí, že v Maroku zařídil novou linku Air Arabia. Oznámila ji dávno před ním

Letadlo Air Arabia v Praze. Pramen: Letiště PrahaLetadlo Air Arabia v Praze. Pramen: Letiště Praha

Premiér Andrej Babiš se na sociálních sítích pochlubil, že novou linku společnosti Air Arabia z Prahy do Casablanky zařídil při

Zpět na článek
56 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Nekdo

Jak si dovolujete zpochybnovat vyroky vudce? Hlaste se okamzite na nejblizsim sekretariatu kobliharny. ANO, uz je lepe! I ten delnik ve sroubarne si muze zaletet na dovolenou do Maroka!

Dan

Bolševici to lhaní prostě mají zakódovaný v DNA, s tím nic nenaděláte.

Anonym

No jo, to, že Andrej lže se ví už dlouho. Bohužel ho půlka důchodců pořád volí.

Jindra

Bureše a Miloška volí většinou nízkopříjmové dutohlavy.

Yeniczek

Vůbec bych se nedivil, že tomu Andrejko věří. Majitel Air Arabia mu určitě řekl, že ta linka bude fungovat, ale Babiš si jel dál své a opakoval, že se musí zprovoznit. Úplně to vidím. Pak se rozloučili, Babiš nadšenej a majitel kroutící hlavou.

Martin1

A ono to někoho ještě překvapuje, že lže? Od samého počátku to je od Babiše jedna velká lež. Tohle snad už po těch letech prohlédlo i každé malé dítě.

moston

Mě by spíše zajímalo, proč zmizely lety z rezervačního systému Ryanairu z Pardubic do Londýna, prodávají se už jen do června. Opravdu linka nekončí?

Petr

typický Čech: „Že je Babiš gauner, estébák a zloděj ? Nevadí, zdama,zdarmaa,zdarmaaa,prachy všem, je to náš hrdina !!!!“

Martin1

Souhlas. A nejhorší je, že jim vůbec nedochází, že to zdarma není. Že to zaplatí ze svých daní.

Nicky

Jsou chvíle, kdy demokracie selhává. V Praze to kdysi řešili defenestrací. Dnes si říkám, že by se mohl najít někdo, kdo by se pustil do nějaké větší akce, pokud to tedy do té doby nevyřeší justice.

železničář v důchodu

Rozhodně nechci hájit Babiše, ale každá zahraniční cesta vedoucích státních činitelů se připravuje diplomaticky dlouho předem a v rámci té přípravy může být klidně předjednáno i něco, co se následně vyhlásí jako „oficiální“ výsledek té zahraniční cesty – nemůže tomu tak být třeba i v tomto případě?

Anonym

Pochybuji. V případě Andreje by to totiž nebylo poprvé.

Ondra

Důležitý je fakt, že Air Arabia začala od 1.4. létat, protože pouhé oznámení prodeje letenek, ještě neznamená faktický start letecké přepravy. Sám jste o tom psal, pane Sůro.
https://zdopravy.cz/zahadny-start-airfischer-vaclav-fischer-zatim-slibuje-a-ukazuje-obrazky-letadel-19349/

Ludvík

Když o sobě Andrej prohlašuje jaký je zařizovatel mezistátní dopravy, doporučil bych mu, aby navštívil zemi svého původu a zařídil vlaky z Brna na Slovensko. Minimálně do Trenčína. A nemusí ani nosit kytku Čaputové, stačí když zajde s Érsekem na pivo.

petr.r

do trenčína vlak jezdí, sice to není z brna, ale z brna se dá taky jet s přestupem.

VRT

Že je to gauner a blbec, to je celkem jasné, ale daleko větší vinu bych kladl voličům. Stejně jako u Zemana.

MildaIV

Pokud se Vám nelíbí demokracie, zkuste jiný systém nikdo Vás tu nedrží.

Pavel

Ale výsadou demokracie je i svoboda názorů, které mohou být uveřejňovány. A můj názor na voličstvo Bureše a hradního strašidla je velmi podobný názoru kolegy VRT. Tak nás neposílejte jinam, navždy tady snad řádit nebudou.

Karel

Vaše názory vám nikdo nebere, ale já bych uvítal kultivovanější slovník. Svoboda slova znamená, že každý může vyjádřit názor, ale ne, že se jakékoliv povyšování se, urážky a sprostoty schovávají za tuto svobodu. Uvědomte si, že svými urážkami urážíte ty své spoluobčany, kteří tyto pány volili. Já jsem to nebyl, ale je mi přesto trapné číst podobné výlevy.

Kajman

Zmiňovaní spoluobčané tím nemohou být uraženi, neboť jimi zvolení zástupci – zejména ten na Hradě – příslušný slovník užívají zcela běžně.

Daniel Mach

Demokracie se mi líbí, a proto píši stejný názor jako VRT i Pavel. A ten je, že ti pánové jsou lháři, a ten slovenský je navíc obvinění z krádeže. To voliči ale v době voleb věděli, takže netuším, proč volili lež a zlodějinu. A rady k nějakému odsunu si nechte pro sebe. Ten už jsme si v Československu užili několikrát.

petr.r

Já zase volím Babiše a Zemana a na nějaký ideologický názory se jenom usmívám, máme se lépe. jestli vy ne, tak je v něčem problém.

Kubrt

Gratuluju k tomu, že se máte lépe, ale to fakt není zásluha těchto dvou pánů. Naopak, oni svům působením zhoršují (přinejmenším) společenskou atomosféru v celé zemi.

petr.r

máte agitku nesprávným směrem a společenská atmosféra se nezhoršuje.

Martin

Žádný holky tam nebyly a ta částka taky nesouhlasí..

petr.r

ale byly, nevím kde jste byl a ta částka souhlasí

Petr

Tak vy, pane petře.n, jste naprosto typický volič Babiše a Zemana, vy to o sobě nemusíte ani psát, my to všichni poznali z vašich z 99% naprosto dementních názorů 😀

Placebo

Z toho co píšou ostatní si nic nedělejte. Tady se zase sešlo demokratů , kteří vědí koho volit. A pokud budete volit někoho jiného , tak hned nálepka za hlupáka burana atd. Všem těm nalepkovačům vzkazuji , že doba kdy bylo povinné volt jednotně národní frontu už je 30 let pryč.

petr.r

vzpomínám si, jak na prvního máje jsem si vzal modrý šátek……………….

Ondra

Tak to pak jo, když se máme lépe 🤣🤣🤣 pokud jste uvěřil jejich slibům. Btw zatím nic pro občany splněno nebylo, spíše naopak.

VRT

Vtipné je, že já se klidně odsunu. Mohu žít a pracovat celkem kamkoliv. Nakonec si tyhle gaunery vyžerou ti, co je volí. Stejně jako v Řecku důchodci.

petr.r

Já ne, já jsem na moravě spokojený a za tohle jsem bojoval.

Martin z Moravy

Nebojte nejste sám, pak by museli říci. Že 2/3 národa jsou zdegenerovaní hlupáci, protože buď nevolili Zemana nebo ten zbytek, který nebyl u uren tomu jeho zvolení nezbránil. Morava 4ever, čekám ty palce dolů demokrati 🙂

Daniel Mach

Naštěstí ani jednoho z těch pánů nevolili 2/3 národa, ale tato skupina spíš hlasovala proti nim. Buď tím, že volili jiného kandidáta, nebo že nevolili, protože se jim nelíbil nikdo. Ale jejich propaganda, zdá se, je velmi účinná.

Mirek

To že jste zahodil rudou knížku a začal vykrikovat slova jako demokracie není žádný boj

Ondra

Tak jestli jste za tohle bojoval tak bych si rozmyslel jestli jakékoliv vaše další vyjadřování. Zřejmě jedete info jen z jeho prolhaneho PR týmu a nebo z mladé fronty. Je mi vás upřímně líto

DPDP

U nás ale není demokracii, u nás je něco mezi autokracií, oligarchií a plutokracií.
Ke Švýcarsku nebo Velké Británii máme zatím opravdu daleko.
A je to zásluha lidí co tupě volí oligarchy a jiné exoty…
Fakt ostuda 30 let po sametu :-(((

Pako

No ty budes velkej myslitel!

Dubitsch

Je to deb*l , co jiného na to říct. O jeho příznivcích, kterým nevadí žádná z jeho kauz a zřejmě za koblihu snesou cokoliv, si myslím něco podobného. Air Arabia na řeči nějakého Bureše může z vysoka… Kdo proboha potřebuje přímou linku do Maroka?

snep

Jsem za Andreje rád, ukazuje nám všem lidskou tvář naší společnosti a spolu s panem prezidentem jsou to nejlepší, co jsme si mohli zvolit. Více takových jako jsou oni a nedám na jejich pomlouvání a očerňování. Držím jim pálce!

Rossec

Já za Vás rád nejsem.

Martin

nejdřív jsem si myslel spíš doufal, že je to sranda, ale obávám se, že je to myšleno vážně a to je docela děsivé

Martin V.

snep je bezpochyby srandista! Já mám taky pocit, že „jsou to nejlepší, co jsme si mohli zvolit“. A bohužel i zvolili. 🙁 Neděste mě tím, že to snad mohlo být míněno vážně!

Martin1

Spíš bych to viděl na činnost Prchalovic boys… nad girls samozřejmě 🙂

Rossec

Přesně, také jsem se nechal zprvu nachytat vtipem.

Andrej Bureš

A on Burešovi vůbec někdo věří? Bohužel ano, jak ukazují volby….

petr

zde se ukazuje charakter naší české společnosti…..dle výsledků voleb je zcela zjevné, že česká populace se nechá opít rohlíkem a líbí se jí populismus, který zde pan Babiš předvádí. Je mi z toho všeho smutno. Za premiéra máme člověka, který chce řídit ČR jako firmu a z té velké podpory lidí se z něj stává nadčlověk, který žije v domnění, že stát ČR je jeho „firma“. Ale nedívím se největší části jeho voličů – důchodci. Oni namejí co ztratit a když jim někdo sypne peníze, tak se prodají aniž by si položili otázku : „proč tenhle člověk vlastně šel do… Číst vice »

Daniel Mach

Proč šel do politiky? No potřeboval se zbavit prošlých koblih, no.

petr.r

No a? Podívejte se jaký zákony schvalila třeba ods a ted ty MU tomu nasvědčují.

Petr

A víte, že nejvíc profitoval za vlád ČSSD.

petr.r

já se o politiku nezajímám, mně jen zajímá můj učet .

Daniel Mach

Bohužel této větě nerozumím. Používáte snad Babišovskou pseudočeštinu?

Dan

Buďme rádi, že tady není zavedena možnost referenda. Nechtěl bych se dožít stavu, kdy by voliči Bureše a Zemana mohli o něčem zásadním reálně rozhodnout. I v takové tradiční rozvinuté demokracii jako je Británie to můžou obyvatelé solidně posrat.

petr.r

Za co bureša vyhodili od dráhy, že furt tady je jeho jméno?

Daniel Mach

Asi nězvládal češtinu. Ale spíš je to zase nějaká kampáááň.