2206_CENDIS_sleva_jizdne_Zdopravy_728x90

Zakletý hostivařský koridor: Majitel pozemku napadl stavební povolení

Čtvrtý koridor, vizualizace zastávky Zahradní Město. Autor. SŽDCČtvrtý koridor, vizualizace zastávky Zahradní Město. Autor. SŽDC

Léta odkládané zahájení největší pražské železniční stavby poslední doby, kterou je čtvrtý koridor z Hostivaře do Vršovic, se opět zkomplikovalo.

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
petr

je to verejnej zajem

Vrané

ZNOVU PRO REDAKCI A NEJEN JI.
POKUD MÁ BÝT TENTO WEB OPRAVDU PROFESIONÁLNÍ, PROSÍM PĚKNĚ, PŘESTAŇTE UŽÍVAT VŠEOBECNÝ TERMÍN „ŽELEZNIČÁŘI“.
ŽELEZNIČÁŘI NEMAJÍ V CO DOUFAT, V NĚCO POMYSLNĚ DOUFAT MŮŽE MAXIMÁLNĚ TAK MANAGEMENT.
ŽELEZNIČÁŘI zaměstnanci mohou doufat v to, aby se plnila kolektivní smlouva této statní organizace, nebyla porušována a pokud se proti tomu ohradí, aby na ně nebyl vyvíjen nepřijatelný nátlak, jak se nyní děje v hlavním městě republiky.

Otmar

Když to půjde dobře, tak se v září poprvé kopnr. Ale nejspíš se vše odloží na jato 2019. V zimě se nedá stavět.

Pavel

Lidi už mají tak zavirované mozky, samé novelizace, aktualizace, spekulace, machinace, že už se jen velice těžko doberou nějakého výsledku.
Navíc naše republika je hustě zastavěná, není už zde prakticky prostor na výstavbu nových železničních tratí nebo dálnic.

Vlada

proř se neodvolali už dřív? kokoti. 🙁 na druhou stranu kopnout a demolovat a stavět se dí v jinách úsecích. tenhl eminikousek by neměl rozhodně nic pozdrýet. spíš nechápu, že se nekde zacalo stavet na planech, kde ma stat koridor. jak to ze tam central group mohlpostavit bytovy dum???

Vs

Niekto sa snaží „pumpnúť“ štát

Bob

Nějaký Ukrajinec

T

Řekl bych, že prodloužení stavebního povolení, pakliže žadatel požádal před uplynutím doby, je O.K. a je to věc žadatele, nikoliv sousedů

Vláďa

Souhlass. Hlavne at uz se kopne.. .

Jan

Veru že nie, dotknutý účastník má právo podať odvolanie,a to v zákonnej lehote (nie ako tu píšu prečo ho nepodali skôr – asi mali mať vestiarsku guľu). Predĺženie musí byť právoplatnê ešte v lehote platnosti pôvodného rozhodnutia! Takže odvolanie môže byť kľúčové pre stratu platnosti.a to dobre Vedia.