LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Zájem o malou plavbu neustává, ve Štěchovicích vznikne nové přístaviště

Lodě, Týn nad Vltavou. Autor: Zdopravy.czLodě, Týn nad Vltavou. Autor: Zdopravy.cz

Ředitelství vodních cest vychází vstříc rostoucímu zájmu o plavbu rekreačních plavidel. Aktuálně chystá výstavbu nového přístaviště ve Štěchovicích. „Toto veřejné

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří

Přístaviště Štěchovice potřebují jako sůl. Vltava je úžasná vodní cesta, která se dá ale dnes jen velmi těžce využívat. Chybí infrastruktura. Držím palce!

Jirka

20 milionů – co takhle opravit spíše ve štěchovicích chodníky a silnice?? ! myslím že nejdřív by se mělo investovat to co potřebuje většina a ne pár zbohatlíků – menšina -co mají jachtu a podebně.

Chachar Budvar

To je pravda, mělo by se investovat jen a pouze do silnic. Tak totiž mručí většina stáda. Je docela švanda tyto stádní jedince pozorovat při hledání místa k zaparkování. Něčí práh logiky totiž bohužel končí za garáží pro 3 auta v satelitním hypotekovém domečku…..

železničář v důchodu

Ovšem právě Štěchovice bez pořádných chodníků a přechodů nejsou příliš bezpečné ani pro pěší chodce …

Petr.R

Jirko-nejste náhodou feták, zloděj, ochlasta, neplatič? Vy nemáte žádnou zálibu ani auto, kolo, televizi atd.

Jirka

pane Péťo, mám nový dům, 3 děti, manželku, auto. A Nechápu narážku- proč bych měl mít jako zálibu to co má většina lidí ???????????????

Milan

Ja pravda, že investice z veřejných prostředků by měly sloužit veřejnosti a nikoli pro zábavu zbohatlíků s jachtami. Kdyby opravili a dokončili turistickou stezku podél pravého břehu Vltavy bylo by to i pro obec prospěšnější. https://mapy.cz/s/2Vuwj

železničář v důchodu

Potřené je asi obojí (resp. všechno) – ale z prostředků obce by měli mít užitek především (místní) obyvatelé a návštěvníci obce, investorem přístaviště by mělo být ŘVC (a financovat je) a ne obec: bude-li to tak, pak nelze nic namítat – naopak (byť nesporně užitečnou) turistickou stezku může ŘVC už z principu investovat či vybudovat jen těžko.

Jarda

Přesně tak! Jako zbohatlík, který si koupil loď za 200tis. zastavím v Měchenicích U fregaty a to pětikilo za oběd raději zaplatím tam. A stejně tak to udělá dalších 10 tisíc zbohatlíků. Přeci nebudu házet kotvu v proudu ve Štěchovicích, když tam není molo ani pro pramici. 🤣