LOT 3a leaderboard

Začíná oprava I/19 u Chýnova. V červenci silničáři hlavní tah uzavřou

Silnice I/19, ilustrační foto. Pramen: ŘSDSilnice I/19, ilustrační foto. Pramen: ŘSD

Silnice I/19 je důležitou spojnicí ve směru západ – východ, která propojuje města Plzeň, Tábor a Pelhřimov.

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš

Rychlost rekonstrukce nebo výstavby je katastrofální. Buď špatně hledám nebo jsem se nikde nedočetl, do když bude objížďka trvat.

sladlu

Silnice I/19 od Tábora do Pelhřimova je více méně v pořádku. Ale od Plzně na Orlík je to katastrofa. Nezaslouží si označení 1 třídy! Často úzká klikatící se silnice bez středového pruhu. Žádné obchvaty. Rohy budov zužující šířku vozovky…. Několik můstků s předností protijedoucímu vozidlu. Volám po dálnici z Plzně do Jihlavy přes Tábor (ne přes Budějky). Beztak naše dálniční síť má jednu velkou mezeru. Každý komunikační systém musí mít záložní větev. Redundantní spojení. V případě rekonstrukce či nehody na D4 se provoz převede touto spojnicí na D3 a opačně. V případě rekonstrukce či nehody na D3 se provoz převede… Číst vice »

sladlu

A omezí se nevýhody Pragocentrizmu

Vít

To je krátký úsek. Zdržení max tak 5-10 minut. Nedávno dokončili úsek Lejčkov Kladruby. Ten byl o něco delší a stálo se tak kolem sedmi minut.

noerf

Jak to vypadá s opravou silnice mezi Jindřichovo Hradcem a Pelhřimovem v úseku od Jarošova nad Nežárkou ke Kamenici nad Lipou? Tedy jestli je pro řidiče z Českých Budějovic směrem na Brno již hotová alternativní cesta, nebo se bude pracovat na obou komunikacích současně?

Cestující, teď ale doma

Není jednoduší se podívat na dopravníinfo? Jednoduše tak lze zjistit, že omezení na I/34 je do listopadu.