Wizz Air obnoví spojení Prahy s londýnským letištěm Luton, létat se bude každý den

Letadlo Wizz Airu na Letišti Václava Havla. Pramen: Letiště PrahaLetadlo Wizz Airu na Letišti Václava Havla. Pramen: Letiště Praha

První linku dopravce z Česka přerušila pandemie.

Zpět na článek
Odebírat
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyněk

Linku na Luton jsem využil několikrát, vždy mi na ní vadil čas odletu (tehdy se létalo okolo 23 hodiny a přílet byl k půlnoci), ale zase byla prakticky jistota, že když si za 10 EUR připlatíte pojištění zpoždění, přibyde vám na úču 100 EUR, protože byla pravidelně alespoň o hodinu až dvě opožděná. Teď to s časy letů z Prahy docela vyhráli, dá se vyrazit na letiště hned po práci a člověk ušetří část dovolené.

Gajda

Jenže je to Wizz, kterej poslední rok moc neboduje a linky zřizuje a ruší snad každej den podle toho jak se Váradi zrovna vyspinká.

Lkprak

Linka do Lutonu rozhodně nebyla první linkou, kterou do Prahy provozovala. Kdysi dávno, nedlouho po svém založení k, provozovala spoj a do Budapešti. Ten však vydržel jen krátce.

Později se W6 Praze objevil v souvislosti s postupným úpadkem Sky Europe, kdy naráz (a na rychlo) otevřel několik linek, např. do Charleroi či Bergama. Linka do Lutonu byla asi jednou z nich.

Stara skola

Kdyz pominu davno mrtve Sky Europe, povazuju Wizair za jednoznacne nejlepsi lowcost a to prave diky lince na Luton. Priority boarding za hubicku, krasny cesky a slovensky letusky, ktery na rozdil od zrzavejch doubleass z Ryanairu po tretim GT cloveku netvrdily, ze je nalitej a po par tydnech uz cloveka znaly a prstelsky zdravily, to jsem mel vazne rad.

Webster

To teda vůbec, Wizzair má snad nejhorší legroom v Evropě, nedá se v tom sedět. Rady o zakoupení exit row neberu, ta cena z toho přestane dělat low cost. Navíc i exit row mají úzkou tak, že stolečky se vyklápí normálně z protějšího sedadla, to třeba Ryan má v exit row stolečky výklopné z loketní opěrky.

Milan

Ty jsi dobrý pohádkář. Připomínáš captain777 svého času.

VíKo

Jo. Ten byl dobrej, jak nabízel, že až bude pristavat na PRG, zablika nám méně šťastným na pozdrav. :))

Josef

Jo jo škoda ho. Našeho kapču na transatlancích linkách.V úterý byl se svou 747 nad Japonskem a za pár hodin nám blikal z USA.

David

Tak schválně, kdo dele vydrží EasyJet nebo Wizzair.

Gajda

Wizz ještě nevyletěl a 30. října je u něj strašně daleko 🙂