Vypuštěné Labe pod Mělníkem. Havárie na jezu zastavila lodní provoz, jedna loď uvízla

Zdymadlo Dolní Beřkovice, ilustrační foto. Pramen: Povodí LabeZdymadlo Dolní Beřkovice, ilustrační foto. Pramen: Povodí Labe

Na vltavském kilometru mezi komorou Hořín a soutokem s Labem uvízl podle informací Povodí Labe tlačný remorkér s vanou.

11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

Letos je ten soutok nějaký zakletý, na jaře Hořín, teď zase tohle…

Jiří Kocurek

SPS: Snížená pracovní schopnost, předrevoluční název osoby se zdravotním postižením: I bez nohy může být jeden výborným profesorem geologie, ale pro nahnání na stavbu má holt sníženou pracovní schopnost.

Jiří Kocurek

Ano, mohli by si je tam pozvat, pro úplnost. Státní plavební správa má sníženou pracovní schopnost a hraje jim k tomu Snížená pracovní schopnost 😀

Honza V.

To bylo ZPS, změněná pracovní schopnost.

M19
Jarda

proč ten odkaz nefunguje? Ukazuje mi to že neexistuje.

bkv

Protože v odkazu chybí tečka na konci

Mysel

Protoze spravny odkaz vypada takto: https://cs.m.wikipedia.org/wiki/S.P.S. .

Mysel

Tedy vypadal by, kdyby system mistni diskuse fungoval aspon trochu uveritelne. Takze bohuzel i ten muj pokus je nefunkcni kvuli odebrani tecky na konci. :o)

Filip Jirsák

Kdyby systém místní diskuse neodstraňoval tečky na konci odkazů, byly by rozbité všechny odkazy na konci věty. Pak by také bylo možné nutit uživatele uvádět odkazy explicitně, třeba v HTML nebo Markdownu. To by zase spousta uživatelů nechápala (a bylo by to složitější). Takže sežrat jednou za čas tečku na konci odkazu, když tam být má, je vlastně to nejmenší zlo. A kdo to umí, může odkaz napsat takhle: https://cs.m.wikipedia.org/wiki/S.P.S%2E.