cargo

Vyprodáno. Na Ruzyni dochází místa na parkování, od července opět zdraží

Parkovací dům PD HolidayParkovací dům PD Holiday

Pokud se chystáte v příštích dnech či týdnech přijet autem na Letiště Václava Havla a nechat ho zde na dovolenou,

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
DP

Divím se lidem , že když jednou v rámci Prahy že si nevezmou Liftago či Green Prague.cesta je stojí 400 kč, TAXI zaveze rovnou k terminálu a nemusí platit parkovné . A navíc mě před 10 lety moje nové auto na parkingu na letišti někdo odřel, provozovatel parkingu dělal že ho to vůbec nezajímá. ;-(

Jen tak

No … 400 kč (jednosměrně) .. to pokreje tak levý břeh, a kousek pravého břehu Vltavy (liftagem). to máte za cestu tam a zpět kolem 800, coz uz pokryje několik dni parkovaní na PRG. Pokud jedete z pravého břehu vltavy, dostáváme se na násobek této částky. a pokud se dostáváme na rozdíl 100 – 200 Kč mezi taxíkem a parkováním na letišti, spousta lidí vybere vlastní dopravu a parking. je to prostě pohodlnější.

PS: OT: a co by měl jako provozovatel parkingu dělat? opravit vám auto? 🙂

JK

Závisí. Z Vinohrad už som zažil aj za 450, prípadne za 550 z Modřan, okolo 600 z Palmovky. Nie je to tak dávno, čo to z letiska na Vinohrady bolo za 650 s Tick Tackom XL (veľká audina). Liftago je v tomto dobrý začiatok.
Samozrejme sme zažili aj to, že kolegom z USA naúčtovali u AAA za cestu z letiska na Žižkov 1700 Kč, ale to pripisujem taxikárskemu excesu.

Jirka

kdejaký pošuk má dvě i tři auta které někde většinu času jen tak postávají , takže není divu že už není kde parkovat, a navíc na letiště dodnes není metro ani jiná normální doprava a Low -cost letenky za pár desetikorun?, tak čemu se kdo diví..?

T.H.

Jojo, každému dvě tři auta postávají NA LETIŠTI a cestující low-costů tam jinak než PARKOVAT AUTEM (za řádově stovky na den) nejezdí.
Kolik je vlastně na letišti parkovacích míst?

AAA

autobus za běžný tarif MHD není normální doprava?

Johnny Gomez

jirka: naletisteje normalnidprava odjakživa.. . Buď jezdi nove ve špičce kazdy 3 min