Víkend zavřených dálnic. U Prahy se bude bourat most přes D11

Demolice mostu na D1 u Kaliště. Pramen: ŘSDDemolice mostu na D1 u Kaliště. Pramen: ŘSD

Úplné uzavírky nastanou hned na třech dálnicích, přičemž ta nejdelší čeká řidiče u Prahy na D11.

12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Ketchup1970

Zkušenost z D11 večer v 16:45 na místě bourání už probíhaly přípravy a tak byl provoz světělnym značením sveden do pravého a odstavniho pruhu ( po vzoru SRN kde to tak funguje) . Neznalci značek se podle nějakého majitele řidičského průkazu radili zipovanim do jednoho, toho pravého pruhu. Když jsem použil odstavny , malém mne zalehlo v uších od troubeni . Tak pro ty, kdo by náhodou byli těmi s klaksonem rád uvedené doplňuji. Obecně si všímám , ze lidé neumí číst značky , tedy zvlášť doplňující značení platnosti zákazu a pak jedou i v době neplatnosti jako by byl… Číst vice »

Radek

Včera kolem osmé večer byla kolona až na sjezd na 18 km a podle webu http://www.dopravninfo.cz průjezd mezi 18 a 8 km trval pěknou hodinku a půl. Doufám, že zítra ráno bude dálnice průjezdná jinak bude kolona až do Hradce 🙂

Hans

Fronta byla ve všech pruzích až 15,6 km… v čase 20:05
Organizace dopravy absolutně žádná, za celou trasu žádnej esembák 🙂
Jel jsem přes Jirny a po D11 na východní Čechy.
Opravdu to byl masakr jak mnoho let ne.

Michal

Clovek by cekal, ze kdyz nazenou celou D11 na sjezd 8 a od sjezdu dal po 611, na kterou se odbocuje na stopce vlevo, tak tam bud postavi na stopku policajty nebo udelaji docasnou zmenu prednosti.

Ale to by bylo na RSD moc prace.

Takhle d11 na prahu podvecer stala, nebot dalnici svedou do stopky s odbocovanim vlevo.

Ketchup1970

Stala i kvůli lidské blbosti na druhem kilometru …

Dachs

Problém se stopkou zřejmě vyřešen tím, že zahradili či nějak dávkují průjezd po paralelní II/611 od Nehvizd. Dálnice se konečně trochu pohnula. S odpolednem to však ještě bude zajímavé. Zapomenout na tu stopku a semafor na objízdné trase, to je velké diletantství. Nevědět o vysokonapěťovém kabelu v místě demolice, je také podivuhodné…
„ŘSD se snaží odvrátit nedělní provoz z dálnice D11“ (to je krásný výrok pana mluvčího) …no, neodvrátí, protože jsou jaksi prázdniny a neděle k tomu. A teď si představte, že máte v autě malé dítě. Za „násobné“ nedomyšlení, ne-li selhání samozřejmě nikdo neponese odpovědnost…

Ketchup1970

Prosiraví řidič to předpokládat muže . My jsme prosíravě jeli hned co to šlo po I/12 taky zpoždění oproti normální době , ale s těmi hodinami ve frontě na D11 a objíždce se to nedá srovnat .

Jaaa

To chci vidět, jak to kamiony budou objíždět zrovna tudy. Budou se chtít procpat, kudy to půjde. Jako vždy.

Je to klad nebo zápor? 😉

Ketchup1970

Nevím , ale já bych kamionem jel přes Kolínskou silnici I/12 . Nevím přesně jak se bráni kamionům obce ale pak by to mohlo jít zpátky na D11.

Forbach

Nepřekáží tam zákaz vjezdu?

Ketchup1970

V Újezdě je, došlo mi to , po napsání příspěvku …

Jiří Kocurek

Něco se chystá i nad nově otevřenou dálnicí z Přerova do Lipníka a také nad tratí. U prosenické rozvodny jsou vidět nové patky pro sloupy VN/VVN.