Video: První A350 v Praze. Nečekané příjemné překvapení pro cestující Smartwings

Vodní slavobrána pro let Ethiopian Airlines po příletu z Frankfurtu do Prahy. Foto: Rosťa Kopecký / Flyrosta.comVodní slavobrána pro let Ethiopian Airlines po příletu z Frankfurtu do Prahy. Foto: Rosťa Kopecký / Flyrosta.com

Cestování se Smartwings letos připomíná kvůli uzemnění Boeingů 737 MAX 8 spíše loterii, kdy cestující do poslední chvíle neví, jak

Zpět na článek
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jan

Rázem flotila Smartwings omládla o 1tis let 🙂

Jen tak

smartwings ma docela mladou flotilu… ty tisiclet.

Y.K.

Přesně o tom jsem někde psal. Memy o prehistorické flotile. Oni mají i mnohem mladší kusy než ta A350, jen teď jaksi musí stát na zemi.

Sitgestravel

By me zajimalo, jestli to je prevzata zprava nebo autoru z zdopravy.cz, protoze na propagandiatickem webu koblihare (idnes.cz) je prakticky totozna.

Sitgestravel

By me zajimalo, jestli to je prevzata zprava nebo autoru z zdopravy.cz, protoze na propagandiatickem webu koblihare (idnes.cz) je prakticky totozna.

Rossec

Dobrá reklama pro Smartwings, že se snaží situaci řešit, ještě lepší pro Ethiopian a (ne)chtěl bych slyšet cestující po zpátečním letu (pokud nepoletí zpět s A350).

Víťa

Nejsem si úplně jistý, když si vezmu průměrného cestujícího na podobné lince, jestli africké letadlo s černou posádkou je zrovna to, co Smartwings v jejich očích přidá :)) A už vůbec si nemyslím, že by se pak vrhli bookovat letenky přes Addis Abebu…

O tom, že to je pro většinu stran výhodné, nebo alespoň to není ta nejvíce nevýhodná varianta, ale nepochybuji….

Jan

Nechápu našeho Viťu 🙁

Lída

Dobrý den pane Víťo, létám s Etiopian často, naposledy v dubnu 2019, nenechám na ně dopustit. Nevím jaký je, podle vás, rozdíl mezi bílou a černou posádkou. V UK, u Emirátů a jiných společností létají černoši a vše v pohodě.

Jen tak

podle vity zadny.

nicmene pro typickeho koupaka… tam si dovedu predstavit jine reakce.

ono to, ze SPD ma 10% neznamena, ze je to rozprostreno rovnomerne celou populaci.

MildaIV

Ač je většina čechú rasisty, jsme poměrně umírnění a příslušníky jiných ras a vyznání, kteří se nestěhují do naší matičky země obvykle tolerujeme docela bez problému.

J.L.

Toto je fórum o dopravě. K propagaci rasismu slouží jiné pseudoweby.

Y.K.

Překvapuje mě, kolik lidí má problém chápat Víťův psaný projev, že nemluví o sobě…

Jen tak

Mě už to nepřekvapuje.. Množství „šotoušů“ (úmyslně píšu v uzvozovkách, nechci se dotknout normálních šotoušů) a novinkářů tady přesáhlo kritické množství.

Y.K.

Já bych fakt chtěl vidět anketu těch co letěli, jak to vnímali (jen čistě pro obrázek zastoupení typů cestujících na charteru s organizovanými zájezdy rodinek na Krétu). Mohlo by to být zajímavé.

Jan Novák

Já jsem v neděli na Krétu letěl, a vše bylo v pohodě. Posádka byla z části od Smartwings a pak černošky. Nikdo si ničeho nevšímal, neboť každý byl zažrán do displeje před sedadlem (já sám jsem nic podobného nikdy v letadle neměl). Jenom jsme nikdo absolutně nevěděli proč máme tohle letadlo a musel jsem to zjistit až tu.