LOT 3a leaderboard

Velké změny v dozorčí radě Českých drah. Její předseda Moos rezignuje, skončil zástupce ANO

Vectrony ČD v depu ve Vršovicích. Autor: České dráhyVectrony ČD v depu ve Vršovicích. Autor: České dráhy

Předseda dozorčí rady Českých drah Petr Moos skončí k 30. dubnu po necelém roce ve své funkci a z dozorčí

Zpět na článek
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jan

Moc dlouho nevydržel. Jediný výsledek těchto rošád zatím vidím, že vyměnili docela schopného manažera ředitele. Tedy docela záporný.

Tronda

Co konkrétně tak skvělého udělal odvolaný „docela schopný manažer ředitel“? Myslíte, že už jednou z našich daní oddlužené ČD zase extrémně zadlužil, že se to po něm muselo sanovat? Nebo, že je na soutěže připravil tak, že prakticky všechny rozstřely projeli?

Jouda

Já tedy nechci být urejpanej, já opravdu nechci být urejpanej, ale rejpnout si musím. Pan Moos jistě je a hlavně byl velký odborník. Ale tito lidé v tomto věku už dávno v podobných funkcí nemají co dělat. Ten by měl sázet ředkvičky, vozit vnoučata vláčkem, když už tedy…. Prostě lidé v tomto věku na těchto pozicích už logicky nemají tah na branku, nejsou progresivní, inovativní…. Většinu ze svého zvoleného období prosedí v čekárnách u lékařů, promarodí, prostůňou a efekt pro společnost mizivý. A hlavně jim chybí vlastní soudnost, když berou v tomto věku tyhle funkce. Ukázkovým příkladem může být senátor… Číst vice »

Jirka

Moose jsem viděl naposledy asi pred peti lety. Soudnost mu nechyběla, ani rozum a úsudek. Ale tipuji ze zjistil, ze tomu nemůže dávat to co myslel.

železničář v důchodu

Já jsem nikdy nepochopil, proč se do toho „na stará kolena“ vůbec pustil: pouze si tím docela nepochopitelně pokazil reputaci na vlastně celý závěr života, protože svojí účastí „posvětil“ kroky, které (jak se dalo tušit) k lepšímu nevedou – a vlastně tím i posílil prostředí pro vznik názorů, jaké tady vyslovil „Jouda“.

Marian

Největším uměním, je umění včas odejít. Možná to udělal Ťok. Možná …

Ketchup1970

Verdi napsal svá nejlepší díla po 80.roce života….. a spousta jiných tvůrců a vědců..

Jirka

Skoro bych odhadl, že jde o zdravotní a věkové důvody. Rozhodně bych pana profesora nepodezříval z nějaké politické zakázky na personální čistky, jak se tady někdo pokouší podsouvat.

Tronda

Tak ono je to jen takové kejhání zhrzených šotoušků, kterým patrně ze všeho nejvíc vadí, že to předsednictví nenabídli jim.

Ondra

To místo bral dobrovolně, přes svůj věk a stav. No, jedině dobře, že zmizí! Svými vyjádřeními nebyl sympatický už od jeho úvodního projevu.

Rossec

Dobrá zpráva bude, až bude rezignovat sám velký stb vůdce ano.

Martin1

Komedie v podání Ano a jejich lidí pokračuje. Jak dlouho ještě?

Panelák

Doslova: Mouřenín vykonal svou práci, mouřenín může jít.

Ondra

Jaké jsou výsledky ročního pobytu pana Moose v dozorční radě ČD ?

fensterglaser

Totální obměna dozorčí rady a představenstva. Mouřenín splnil úkol a může jít…