V Praze začalo velké omezení na Štěrboholské spojce, potrvá nejméně do srpna

Štěrboholská spojka. Foto: SOKP511.czŠtěrboholská spojka. Foto: SOKP511.cz

Řidiči na jednom z nejvytíženějších úseků české silniční sítě musí čelit od víkendu až do srpna velké uzavírce na části

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
DRABADURA

Jestli jednou bude dostavěn Pražský okruh, tak by za něj měli dostat stavitelé medaily mistrů světa, za nejpomaleji stavěnou, nejdůležitější silnici v zemi.

snad

Doufám, že taky někdy začnou pravidelně uklízet ten chlívek okolo cest, někdy se to válí i přímo na vozovce.

Hanzi

S absencí východního pražského okruhu, no potěš hrábě. Parking frei 24 Stunden. Opravit se to musí, to chápe každý, co ale chápe asi málokdo je nedokončenost okruhu , který se začal stavět v osmdesátých letech minulého století a ani za cca 40 let se nedokončilo 80 km dálnice. Francouzi s dálnicemi přes Alpy by se u nás mohli učit.

Tomáš V.

Pecicka. To mame polovinu SOKP 511 prevedenou do jednoho jizdniho pruhu. Bez objizdky. Doufam, ze RSD zapracovalo k 511 vsechny opodstatneny pripominky dotcenych obci, a ptakoviny zamitne. Predsedu z Tetcic by mohlo prejet auto. A ti, co si postavili barak 1 km od dalnice by si mohli uznat, ze za jejich blbost nemusi doplacet zbytek republiky (mam na mysli nekonecne odpurce, ne mnohe, kteri prisli se zcela legitimnimi pripominkami, nebot investor ma myslet dopredu a rovnou se snazit takovou stavbu co nejvic odstinit: kvuli lidem, usetrenymu casu atd). Kdy ze to maj zacit vrtat? 2021? Podle jakyho kalendare? Nevite k… Číst vice »

Jen tak

Ja teda nevim, ale v clanku ctu, ze prihy budou v obou smerech zachovany dva

Tomáš V.

Mate pravdu. Ma chyba. Prehledl jsem tu druhou cast souveti, kde se pise, ze druhy pruh bude prevedeny do protismeru. Diky za pripomenuti. 🙂