cargo

V Ostravě začne oprava Místecké, končí oprava D1

Oprava dálnice. Foto: ŘSDOprava dálnice. Foto: ŘSD

Oprava Místecké potrvá zhruba měsíc, důvodem oprav je poškození kvůli velkému zatížení.

Zpět na článek
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PetrM

no nejsem si tak úplně jistý, že zrovna tenhle směr a úsek potřebuje opravu, jsou kritičtější místa… například dilatační uzávěry u sjezdu na Hrabovou, které za posledních 5 let opravovali 2x a tak kvalitně, že je třeba udělat to potřetí

kodl

Heh, dovedu si predstavit, ze ta kompletni oprava zvlnene ostravske D1 bude docela slusna katastrofa. Rozborit, odtezit, postavit X kilometru prakticky znova, to je podle vsech predpokladu nejmene na 2 az 3 roky. Mezitim se stale soudi, nebo to jiz podruhe zaplati stat, cili vsichni z dani?

Radovan Komínek

A kdy se vůbec Místecká posledním 400m dlouhým úsekem dokončí? První úseky jsou ze 70-tých let, v 90-tých letech se udělala oblast u Vysokých pecí, protože zahraniční kamion shodil most vlečky, která do té doby nešla snést a pak už ni nikdo nestál. Za dalších 15 let jsme se dočkali napojení na D1 a nevím, na co čekáme teď. Podpora města Ostrava pro tuto 400m dlouhou stavbu není nikde vidět, stejně jako to bylo u obchvatu Poruby. Netrvá stavba zhruba 30 km dlouhého čtyřpruhu nějak dlouho?

PetrM

takhle nějak by to mohlo vypadat: https://www.msstavby.cz/mistecka-iii-2-18-04-2019/

ale v jakém stavu se projekt nachází je velká záhada

Jiří Kocurek

Díky za odkaz. Učiněné rampové šílenství. 🙁 Jedno Plató nestačilo?