LOT 3a leaderboard

V Jablonci nad Nisou otevírají po pěti měsících rušnou křižovatku

Křižovatka Ostrý roh po rekonstrukci. Foto: Liberecký krajKřižovatka Ostrý roh po rekonstrukci. Foto: Liberecký kraj

Rekonstrukce křižovatky má snížit nehodovost. Celkové náklady přesáhly 23 milionů korun.

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
wlk301

Pokud jel člověk od OBI a chtěl přejet rovně směrem na Janov, popř. vlevo na Liberec, byl to docela mazec, i když auto od Liberce z té zatáčky nevyjelo až tak nějak moc rychle. Tak trošku ruská ruleta. V tomto směru kruháč super. Jen se mi zdá, že co se týká velikosti, máme asi jiné normy než třeba v Polsku. Tam jsou kruháče velké a široké. Je mi jasné, že ve městě je to limitované okolní zástavbou, ale i tak bych řekl, že by se tam nějaké místo vyšetřit ještě dalo. Když si představím kamion s dlouhám návěsem… no nevím,… Číst vice »

Od lesa

Kdyby se využil plac, který tam je mohl být i větší kruhák. Zbourala se kvůli tomu hospoda, využití jejího placu malé. Od obi to sice nebylo nic moc, ale chtělo to používat zrcadlo. Jenže tento vynález zjevně řada řidiřů stále nepochopila, tak to tam vypadalo, jak vypadalo. A jestli někdo doufá ve všelék kruhák, tak ať si popojede o kousek vedle k obi. Parkoviště denně až k Lidlu, od Liazu taky pěkný, na parkovišti Sparu kolona, protože se nedá vyjet doleva (ještěže udělali nový výjezd vedle lékárny směr Janov), od kruháku u Almia nic moc, takže akorát od města je… Číst vice »

Od lesa

Nic extra a hrabali se v tom taky dobu… no hrabali, on tam často nedělal nikdo, nebo jich tam bylo jak do mariáše.
Jinak Křižovatka je do Janova a nebo taky do Liberce, nevím proč je uveden Bedřichov, který je někde bokem…
Na rohu zbourali hospodu, tak proč ten plac nebyl lépe využit? Asi aby nestála auta jen od Sparu a Janova, ale i od Mšena a Rýnovic.

Libor

Dobrá práce! A na tuzemské poměry i rychlá akce….

fatman

Hlavně ať nenechají zarůst ten ostrůvek, jak tu všude máme.

Martin V.

Ale to je schválně. 🙂 Já mám taky raději přehled o všech přijíždějících autech (pokud nikde nic nejede, projedu kruháč mnohem rychleji), ale správně se nemáte rozptylovat nesouvisejícím provozem a máte si hlídat jen nájezd do křižovatky. Zbytek vás nemá co zajímat.

fatman

Jo, kdysi to na webu města psala nějaká baba, že mě má zajímat jen větev vlevo, leč už se mi párkrát spoza zdi vynořil jantar na motorce a není to nic příjemného. Kdyby to mělo velké průměry, nevadí to tolik, ale tyhle krcálky…

Karel

A z České Lípy jezdíme už pátý měsíc po tankodromu. Seskákat dvě vrstvy asfaltu dolů,pár metrů děr,vyskákat na horu a po pár metrech zopakovat,několikrát za sebou a to samé ,pokud chcete odbočit že silnice. A objizdná trasa přes Dobranov prvních cca200m záhul pro auto a narozlámaní kola.Ale příkopy má dosypané a uhlazené stavitel parádně.

Démon

SUPER !!!