LOT 3a leaderboard

TSK začíná hledat dozorce nad pražským parkováním, zahájila konzultace

Kontrolní vozidlo Eltodo. Pramen: TSK PrahaKontrolní vozidlo Eltodo. Pramen: TSK Praha

Praha začíná hledat velkého bratra pro zóny placeného stání.

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bob

Kdysi když to zaváděli, tak jsem chvíli naivně věřil, že to fakt budou pravidelně a systematicky kontrolovat. Ale asi se jim sypou penízky i když nic nedělají.

sch

Toto je ideální činnost na testování autonomních vozidel, jezdí se naplanovana trasa stale dokola. Myslím, ze by to mělo zastřešit město, např. skrz THMP a nabídnout to automobilkam nebo ČVUT. Pročby Toto měl dělat soukromnik?

Bob

Kmotříci z THMP a jejich patroni na magistrátu si určitě vymyslí lepší smart-tunýlky na kapříky. A automobilky – vy znáte nějakou, která není soukromá?

Jan

Eltodo si na tom namastilo kapsy a hodně bych se divil, kdyby sem jim to zase nepřihodilo. Je to firma určená na vysávání pražského rozpočtu.

Petr

Ještě nezapomenou na ISP , bývalý Atol . To jsou taky odborníci

Bob

Mám dojem, že zhruba od doby, kdy Eltodo ovládl Libor Sadílek a vystrnadil zakladatele Libora Hájka, tak město přestalo Eltodu přihrávat zakázky a naopak mu začalo podrážet nohy (např. zrušené vyhrané výběrové řízení atd.). Ale jinak se v osobních vztazích pražských mafiánů a kmotříků moc nevyznám. Ale některé magistrátní odbory vedou podivné postavičky.