dpp

Tříměsíční uzávěra skončila, z Pardubic se opět létá do Alicante

Boeing 737-800 letecké společnosti Ryanair po příletu do Pardubic. Zdroj: Facebook. com - Pardubice airport - letiště PardubiceBoeing 737-800 letecké společnosti Ryanair po příletu do Pardubic. Zdroj: Facebook. com - Pardubice airport - letiště Pardubice

Ryanair již prodává letenky z východu Čech do Španělska i na zimní letový řád.

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Majkl

Měl jsem v plánu letos letět, ale ty ceny jsou šílené, s kufrem a větším prostorem na nohy jsem na desítce, za ty prachy mám letenku do exotiky s legacy aerolinkou. Pak že je krize, když jsou lidi ochotni toto platit.

VíKo

Chtěl jsem napsat to samé. Máte pravdu. Tuhle linku nechápu.

oja

Souhlas, nechapu. I kdyz to u cenove politiky Ryanairu asi nejsem jediny.
Zrovna pred tydnem jsem s nimi letel Klagenfurt – Alicante, myslel jsem, ze letadlo bude poloprazdne, kdyz letenky byly po celou dobu v zakladu za 20 – 30 eur, a ejhle, bylo ze 3/4 plne. I Cesi tam byli – nojo, pokud z Pardubic stoji zpatecni 300 eur, tak se nelze divit, ze si nekdo zajede do Klagenfurtu 🙂

Ropucha1200

Ryanu budete nejspise vy a par cechu z klagenfurtu za par desitek euro, ve vsi ucte ukradeny.

Gajda

378 míst týdně v sezoně do Španělska = absolutně není důvod do konce října prodávat za míň. Masy to neosloví, ale na 95+ v obsazenosti by to stačit mělo. Stačí se podívat co umí z Prahy, u daleko míň in destinací.

oja

Jo, dokazou, ale ne za 300 eur bez zavazadel. Zvlast z Pardubic, odkud lze vlakem dojet na mnoho jinych letist – s mnohem sirsi nabidkou letu.

Ropucha1200

To vite, boeing neni Karosa… ceny nejsou sileny ale vraci se na normalnejsi trzni uroven. Litat za par stovek vazne nebylo dlouhodobe udezitelny.