Sezóna otvírání dálnic začíná. Známe termíny, kdy zprovozní další úseky D3 a D4

Stavba D3 u Českých Budějovic zhruba před rokem. Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářStavba D3 u Českých Budějovic zhruba před rokem. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář

Na podzim se budou otevírat tři nové dálniční úseky v celkové délce 14 kilometrů. Ministerstvo dopravy přitom dosud neupřesnilo termíny

Zpět na článek
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Václav Novotný

Ještě k tomu termínu otevření. Vypadá to, že opravdu otevřou první ten úsek u Budějovic, protože v Budějovicích už v noci na dnešek, nebo včera předělání dopravní značení, aby navádění na dálnici. Asi si z vás ŘSD dělá šoufky. Kolem Veselí jsem jel v neděli a nevypadalo to, že by finišovali.

Michal

Jinak komu by nestačila rok stará fotka uvedená u článku, tak tady jsou novější fotogalerie, většinou z dronů.https://goo.gl/photos/Fcm9L95CSXLtZuHh8 (autorem je přispěvatel diskusního fóra ceskedalnice.cz)

Václav Novotný

Tak nevím, dnes je v Novinkách.cz že to bude tak, jak jsem uvedl. Je v tom zmatek.

Václav Novotný

Termíny, které jsem uvedl, byly 15.9. na idnes a předtím bylo v Deníku, že ten úsek u Borku bude do konce září. Tak uvidíme.

Petr Maršík

27.9. měla být D4, takže se to o další týden protáhne a zrovna je prodloužený víkend.

Václav Novotný

To je týden stará informace. Navíc jste přehodili termíny otevření na D3. Úsek Borek -Úsilné se má otvírat 27.9. a kolem Veselí 12.10.

mirekk

Tak na to jsem zvědav. V sobotu 23.9. večer u Veselí nebyla osazena středová svodidla, dopravní značení a nebylo dokončeno ani napojení na I/3. Vozovka neuklizena, není vodorovné značení.
Oproti tomu Borek-Veselí je komplet hotové a nablýskané, nikde už žádná technika ani lidé. Jen přenést zátarasy u Borku.
Necháme se překvapit zítra

mirekk

Omlouvám se za překlep. Měl jsem na mysli samozřejmě Borek-Úsilné