Travel Service ovládl ČSA i personálně, nově zakládá koncern Smartwings Group

Letadlo ATR 42 v barvách ČSA. Foto: České aerolinieLetadlo ATR 42 v barvách ČSA. Foto: České aerolinie

Stávající šéf značky Smartwings Radek Müller a finanční ředitel Travel Service Petr Kudela se stali novými členy představenstva ČSA. Do

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
To je jedno

Pro mě to tedy rozhodně jasná volba nikdy nebude bohužel Travel service/Smartwings má u cestovních kanceláří monopol a pokud cestuji s CK na dovolenou téměř ničím jiným než Travel service/Smartwings letět nejde

Jen tak

Velkou cast letu do egypta a tunisu obsluhuji egyptske a tuniske aerolinky. Takze zadny monopol.

A krom tech a travel servisu… s kym by asi tak meli letat?

Tyhle vykriky “protoze maj monopol, nikdy s jima nepoletim” jsou zabavne.

DP

Zkuste někdy letěť nějakou ***** stars aerolinkou, a i v economy to je zážitek…. kam se hrabe Lufthansa nebo Eurowings …. a vůbec nezmiňuji tu českou společnost ;-)))

Prostě dovolená má být o zážitcích, komplet, od dopravy až po pobyt….bohužel tady u českých CK to nějak zamrzlo , ale je to v lidech, kdyby se „vzbouřili“ a sabotovali české CK a tím i TVS , tak věřím, že by se to zvedlo, ale asijským aerolinkám se to nevyrovná nikdy

Johny Fontane

Hmm, a kolik „***** stars“ aerolinek létá ze střední evropy do středomoří a dalších obvyklých letních dovolenkových destinací?

Jiří Špinar

Spíš si řikám zda-li by nebylo lepší více rozvíjet značku ČSA – Czech airlines. Udělat Czech Airlines Group a SmartWings jakožto dceru pro charterovou dopravu. A všechny pravidelné lety převézt pod značku ČSA.

Jen tak

ono je v podstate jedno, jak se jmenuje vlastnici konglomerat (vite napr. jak se jmenuje spolecny vlastnik iberie a british airways? urcite jste to nikdy neslysel) – dulezite je, jak budou promovany jednotlive znacky. pokud to bude delane korektne – cili smart wings – chartery a low costy, a csa – klasicka doprava, muze to fungovat.

Tom

Travel Service/Smartwings už operuje vesměs drtivou většinu pravidelných letů, to už v podstatě nejsou chartery. To neznamená, že když lítají do dovolenkových destinací s převahou v letní sezoně, že se jedná o chartery. To jen na doplnění.

Špatné Informace

Stávající obchodní ředitel Travel Service je Peter Šujan.