Svaz dopravy má nové vedení. Hanák po 19 letech skončil, vystřídal ho šéf ŽESNAD.cz Sládek

Oldřich Sládek (vpravo) a Jaroslav Hanák (uprostřed). Foto: Svaz dopravyOldřich Sládek (vpravo) a Jaroslav Hanák (uprostřed). Foto: Svaz dopravy

Sládek chce posílit spolupráci všech druhů dopravy.

Zpět na článek
25 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Novotný

Tak nějak přemýšlím, k čemu jsou tyhle organizace, krom akcí s chlebíčky, dobré.
Za poslední léta si SŽ dělá z dopravců dobrý den více a více, výluky a plánování jsou ještě ve větším bordelu a chaosu. Investice se budou ponižovat a ponižují. Infrastruktura se totálně rozpadá, předpisy SŽ je jedna velká tragédie a nic se nezlepšuje.
Ministerstvo dopravy taky dělá chaos a kopancem výběrka a rozstřely taky podle nálad a vládních zadání.
Takže vlastně k ničemu.

Petr Moravec

Blahopřeji, Oldo. Hodně sil a elánu.

Petr Novák

Jestli Sládek bude opravdu hájit všechny druhy dopravy, tak já zarytý ateista snad začnu věřit v boha. V ŽESNADu hájil jen a pouze zájmy železniční nákladní dopravy a ničeho jiného. Proti všem ostatním druhům dopravy, včetně osobní železniční dopravy velmi ostře vystupoval a nikdy nebyl schopný se s nimi dohodnout na společném řešení a postupu proti všemocné SŽ. Podle mého názoru udělal Svaz dopravy kozla zahradníkem a o budoucnost tohoto svazu mám pod Sládkovým vedením opravdu velké obavy. A když se do vedení s ním dostal ještě i člověk ze SŽ, tak to může znamenat jen velký průšvih, nezlobte se… Číst vice »

Oldřich Sládek

To už abyste si vybral ten správný kostel 😉

***** Petr

Moc často se nestává aby slepý začal vidět

Jiří Kocurek

“ a postupu proti všemocné SŽ“

SŽ rozhodně všemocná není, leda tak všehoschopná a někdy zase neschopná. A když půjdou ostře proti SŽ a vyhlásí jim zákopovou válku, tak se k nějakým fungujícím vztahům nikdy nedohrabou.

Twix

Nějaký příklad, kde protlačoval nákladní dopravu a šel proti osobní?

Lukáš Chytil

Plzeň Domažlice. Byl proti 200, Žesnadu stačí 100.

František Plášek

A koho jiného, než nákladní dopravu měl v (a za) ŽESNAD.cz hájit??? Naopak, často jsem byl svědkem kompromisního jednání vůči SŽ do té míry, aby se vůbec dosáhlo nějakého přijatelného výsledku při projednávání výluk a plánovaných „optimalizacích“. Výsledku přijatelného jak pro nákladní dopravu, kterou musí prioritně za ŽESNAD hájit, tak pro SŽ…na rozdíl od některých (například mých 😀 ) radikálnějších názorů na práci SŽ….

Karl vB.

„V ŽESNADu hájil jen a pouze zájmy železniční nákladní dopravy a ničeho jiného“
Můžete prosím, (pokud lze) konkrétně uvést, koho by podle vás měl hájit, když Žesnad je sdružení železničních nákladních dopravců?

mgr.pavel

Jako šéf ŽESNAD (Sdružení železničních nákladních dopravců) hájil zájmy železničních nákladních dopravců. Teď jako šéf Svazu dopravy bude hájit zájmy dopravy.

Co vám na tom přijde zvláštní? Měl jako šéf železničních nákladních dopravců hájit zájmy jánevím linkových autobusů? Nebo je snad svým chováním nějak cíleně poškozoval?

Kdy a jak prosím „velmi ostře vystupoval proti osobní žel.dopravě“? Kdy se nebyl schopen dohodnout?

Třicátáprvní Béé

Ale to neni PROboha pravda, je to sdružení který má ve svých řadách lidi, kteří moc dobře věděli proč tohle sdružení zakládat. Házet Oldřicha k lidem, kteří nechtěli se domluvit s „osobkou“ ve Vašem komentáři jenom potvrzuje, že buď chcete házet hejt, k čemu se přiklánim, anebo že jste nečetl program Žesnadu a jejich zveřejněné prohlášení, který jste mohl číst i tady.
Vedení neřeším

Petr

To je dobře. Hanák je myšlením min. 40 let zpět.

Petr Šimral

Gratuluji novému prezidentovi Svazu dopravy panu Oldřichu Sládkovi ke zvolení do funkce a děkuji bývalému prezidentovi panu Jaroslavu Hanákovi za práci, kterou pro Svaz dopravy v uplynulých třicetidvou letech, kdy byl prezidentem a víceprezidentem.

Oldřich Sládek

Petře, děkuju.

František Plášek

Přidávám se ke gratulaci pane prezidente 😉

Oldřich Sládek

I Tobě, Františku, děkuju 😉

V. K.

Ještě, že tak. Tenhle normalizační kádr s myšlením zaseknutým v osmdesátých letech bude chybět jen těžko.

Daniel Jablonecký

Přesně! Takový to myšlení vzor Slušovice ’87.

ZYRTHEC ft. KEPPRAFLØW

To je na koho?

***** Petr

Na všechno je třeba odborníků. Zvlášť těch prověřených 🙂

Cestujici

Gratulace novému prezidentovi

josef

….no Hanák – to byl a je výplod …..dobře , že po 19 -letech jde už konečně od lízu……

Zbynek

happy end to neni , když mu dali do důchodu čestný titul.

Kubrt

Mno, je to tady trochu mimoběžná diskuze. Samozřejmě nikomu neupírám vlastní názor na pana Hanáka, nicméně – ve vrcholných funkcích sdružení dopravních a průmyslových podnikatelů se drží – demokratickou volbou členské základy – přes 30 let, takže nelze čekat, že najednou se obratem stane psancem ve vlastních řadách. Ostatně, postoje pana Hanáka nejsou jen jeho vizitkou, ale obrazem nezanedbatelné části businessové veřejnosti.