SunExpress se na jaře vrátí na linku z Prahy do Antalye

Airbus A320-200 společnosti Sun Express v Praze. Foto: Letiště PrahaAirbus A320-200 společnosti Sun Express v Praze. Foto: Letiště Praha

Antalya patří na letech z Prahy mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace.

Letecká společnost SunExpress hodlá v květnu příštího roku po „covidové“ pauze obnovit sezonní lety mezi Prahou a tureckým letoviskem Antalya. SunExpress bude linku zajišťovat až třikrát týdně. Poprvé ji firma rozlétala v červnu 2018, poslední dvě letní sezony ale vynechala.

„Jsme velmi rádi, že můžeme našim cestujícím v České republice v nadcházející sezóně opět nabídnout atraktivní a přímé spojení do nejkrásnějších destinací Turecka,“ uvedl obchodní ředitel SunExpressu Peter Glade.

V hlavní sezóně bude společnost lety z Prahy do Antalye vysílat v úterý, pátek a neděli. „Antalya je jednou z nejvytíženějších dovolenkových destinací. Velmi oblíbená byla i v průběhu letošního léta, kdy cestování do Turecka bylo omezeno restrikcemi. Věříme tedy, že linka má silný potenciál a bude úspěšná,“ doplnil výkonný ředitel rozvoje leteckého obchodu Letiště Praha Jiří Vyskoč. Letos do Antalye z Prahy létaly Smartwings.

Společnost SunExpress byla založena v roce 1989 jako společný podnik Lufthansy a Turkish Airlines.

Tagy Antalya letiště praha SunExpress Turecko
11 komentářů