Stavba D1 u Přerova může běžet dál, soud nepřiznal žalobě odpůrců stavby odkladný účinek

Stavba D1 u Přerova, stav v druhé polovině února 2023. Foto: ŘSDStavba D1 u Přerova, stav v druhé polovině února 2023. Foto: ŘSD

Stavba dál pokračuje podle harmonogramu.

35 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jarda

konečne mají uřady i rozum, jen ať to staví, ať už to nemůže nikdo napadat a stavba je dokončena. Je to poslední chybějící kus dálnice.

Vojtěch

Tak co všichni příznivci, víte ze se pitná voda skladují dost blbě. A kdyZ Tou stavbou zničit poslední prameny pitné vody pro půl Moravy, tak bych Vám dal povinné pít ty jedy z otrávený Becvy. A teď začnete nadávat Patrikovi, ale to Vám nikomu uz asi nedojde. Dálnice mohla být o kilometr vedle anebo rovnou jet od Hulina jinudy

Jirka

A kudy měla jít?

Jan Sova

Zřejmě naráží na tzv východní tangentu, která je tak 20 let zasmatlana do země. Napojení z
Olomouce k Přerovu by bylo problematické (prý).

Rychlé Eso

Vojto, jdi víš kam.

Daniel

Vážený pane Vojtěchu, můžete mi, prosím, říct jaké prameny to má zničit? Nemyslíte náhodou spíše D55, která vede za Bzencem na Břeclav? Kolem Přerova vede kromě Bečvy pár potoků a ty mají být přemostěny. Jen pro zajímavost- také mám rád přírodu. Děkuji za odpověď.

Vladimír

Ale jdi, ty brepto.

Asd

Dobrá zpráva po ránu. Doufám že se nebude opakovat případ Hulín. Buď české soudy dostávají rozum nebo se hoši od ŘSD a spol opravdu dobře připravili.

standa

samí dobrý zprávy poslední dobou. chybí už jen info o bourání mostu na výtoni , a nahrazení novou konstrukcí a letošek bude fakt nádherný … sledoval jsem na youtube kanálu C.A.M.P poslední diskuzi na toto téma co proběhla nedávno a to by zase mazec skrz dotazy některý diváků …

kodl

Diky bohu! Ekoteroristi zase dostali pres prsty.

Joker

Tohle je pro mě něco jako dopravní porno! Jen tak dál.

martin

By mě zajímalo, kdo ty kretény z Tetčic platí ? a ty jejich prohraný soudní rozhodnutí ? kauce atd. Stát by je měl okamžitě žalovat o desítky milionů, že by se z toho vandráci nikdy nevymotali a hezky na jednotlivce, žádná právnická osoba.
To je debilníma zákonama pochopitelně ošetřeno tak, že si ten tetčickej idiot se všema vytře akorát prdel…

Pavel 2

Mě by zajímalo i jméno toho kreténa, nikde jsem jej nezaznamenal. U Dětí Země víme, že je to Miroslav Patrik, ubožák, který, ač má vysokoškolský titul, neživí se poctivě, ale jen jako parazit a škůdce. Každý pomocný dělník vytvoří větší hodnoty, než on, který vystudoval za peníze daňových poplatníků (nesprávně se uvádí „zadarmo“).

MPE
Jirka

nechápu, jak může soud projednávat žalobu tohoto spolku, když spolek nemá nikoho, kdo by za něj jednal. Dvořákovi skončilo podle zákona funkční období 17. listopadu 2019 a žádný nový předseda zvolen nebyl.

Pavel Kopeček

Ja, zase nechápu proč do toho může kecat člověk, který bydlí 100 km daleko, a žádné nemovitosti v okolí stavby nevlastní.

Jan Sova

Nic není nemožné. Dětičky vylezly ze země i např v Rakousku.

Asd

Něco dotace a hlavně žijí z „ekologického poradenství“. Jinak ten jak vy říkáte Tetčický idiot je jen vršek ledovce. Bohužel zákony jim v jejich byznysu jdou hodně na ruku.

EC104

Tak to bychom měli jednu věc, a už ve vzduhu cítím
že se přesouvají k napadání stavby VRT…

Sova

Napadat v ČR železniční stavby? To je celkem škoda práce, když je SŽ každoročně o rok odkládá…

Marcel

JOOO!

Walker

A hned je ten den zas o neco pozitivnejsi 🙂

zesp

Hlavně, že už se začalo stavět a tady těm nešťastníkům se už snad definitivně zatne tipec. Díky uzavírkám na D46 je to už zase v Přerově docela masakr, ta dálnice fakt chybí. A Dluhonicím ta stavba neublíží, to je jen mýtus. Foto z konce března z oblasti Dluhonic a budoucího přemostění Bečvy:

https://silnicnizesp.rajce.idnes.cz/23.03.25_Vystavba_dalnice_D1_Prerov/

Vojtěch

Dálnice tam nemá co dělat

Alfons

Bydlíte v Přerově? Asi ne.

Pavel

Dobře oni.

Je dobré vídět, že se státní správá trošku oklepává a nežere eko teroristům úplně všechno.

Georg

hehe. tak doufejme, ze se oklepali i v liberci.

dizgrafyq

Doufám že si dá ÚS načas 🙂

Jura

Ze by US rozhodoval 3 roky?

a8n

K čemu by to bylo dobré? Čím méně je hotovo, tím menší problém by byl s případnou konzervací.

a8n

To jako mínusáři chtějí v případě negativního výsledku platit za konzervaci raději 10x namísto x, pokud se rozhodne brzy, přičemž doba do zprovoznění vyjde v obou případech stejně? No jestli tu má takové ekonomické myšlení většina národa, pak už se nedivím, že to tu vypadá tak jak vypadá.

Tomáš M.

Děti Země, Voda z Tetčič a to je konec……pápá.

standa

:D:D lááálááá.. je čas udělat dětem pápá 😀
Chcípáci…. doufám že to byla natolik velká facka že si příště cokoliv rozmyslí.

Alois

Nebyla, bohužel budou škodit zase jinde.

Davesson

Trikrat hura, hura, hura !!! Jen tak dal. Skoda, ze jim soud nenaparil poplatek o jeden rad vyssi, to by si priste treba tyhle nesmysly rozmysleli.