Státní zástupce zrušil trestní stíhání Eurovie kvůli opravě tramvajové trati v Liberci

Oprava tramvajové trati v centru Liberce v roce 2017. Foto: EuroviaOprava tramvajové trati v centru Liberce v roce 2017. Foto: Eurovia

Stíhání se týká už jen manažera firmy.

10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jenda Benda

Z českého soudnictví je mi na zvracení. Jedna firma dostane exemplární trest a jiná, která má nějaký pofiderní protikorupční systém (platí pouze pro řadové zaměstnance, protože manažer je stále stíhaný), z toho vyvázne bez trestu. Holt frantíci v tom umí asi lépe chodit.

Jiří Kocurek

Setkal jste se vůbec někdy s takovým školením? Z vašeho příspěvku cítím, že jste to viděl z rychlíku.

Jenda Benda

Tady vůbec nejde o mně. Tady jde o to, že stíhaný manažer jednal ve prospěch firmy. Proto nechápu, že se podle státního zástupce jedná pouze o provinění fyzické a nikoliv právnické osoby.

noerf

Kdysi mi jeden právník řekl, že nejhorší na našem pravnim prostředí je, že dva totožné skutky se soudí s odlišným výsledkem.
Netvrdím, že se tomto případě jednalo o totožnou věc, ale podobnou.

Jiřik

Eslivápak to nejni tím, že nikdy neexistují dva totožné skutky.

O. M.

Pomíjim teď meritum věci, ale k té ceně – 52 melounů za trať z Šalďáku na Fügnerku, na cca půl kiláku? To je polovina ceny dálnice…

Jindra

Nebyly to jen koleje a trolej.Inžinýrské sítě,rozvody atd atd….

Jarda

co těm policajtům tak trvá? To sou tak neschopný to prostě vyšetřit hned za čerstva? Co celý ty roky dělali? Se na to chodili dívat jak na film do kina nebo co? Za měsíc měli mít případ uzavřen, všechno jim trvá, to je jak výstavba dálnic v česku, dřív než se něco udělá, už to ani nebude existovat.

asdfghj

Taky nechápu co jim tak trvá, kdyby se přišli podívat do diskuze na zdopravy, tak by byll případ rozlousknut za 2 minuty.

Pavel

Aneb čím větší exkrement o tom vím, tím větší jsem mudrc.