Státní plavební správa poprvé zakázala paddleboardy na Baťově kanálu

Baťův kanál. Autor: Tomáš Kolařík – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10550563Baťův kanál. Autor: Tomáš Kolařík – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10550563

Baťův kanál bude počínaje letošní sezonou o jednu atrakci chudší, zároveň by ale měl být bezpečnější. Státní plavební správa (SPS)

Zpět na článek
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří Kocurek

Musel jsem si najít, co to ten paddleboard je. Širší surfové prkno a o dost delší pádlo, neboť se pádluje ve stoje. Hmm my měli hoblované prkno, dvě duše z auta a gumicuky. Teda, ti bohatší měli gumicuky, my chudší vázali duše k prknu špagátem. Pádlovalo se… kytarou ne, jinak čímkoliv.

Jen bylo potřeba aby dva dny v kuse pršelo a v řece přibylo vody. A dávat si pozor na okolí. Nikoliv úřadní povolení. Lze získat pro paddleboard propustku č. A 38? https://www.youtube.com/watch?v=xk2keN8JmeA

Eduard

Děkuji za vysvětlení. Osobně mi to prkno nepřijde nijak nebezpečné pro své okolí. Spíše ten co na tom stojí se může díky své nešikovnosti vyráchat v řece. Tedy v Baťovém kanálu.

Jan

Závisí. Cyklista na diaľnici tiež nie je nejak nebezpečný pre svoje okolie a predsa tam nesmie. A z dobrých dôvodov.