Stát zadal dvě zakázky na nová labská přístaviště za 50 milionů korun

Budoucí přístaviště Děčín-Smetanovo nábřeží. Vizualizace ŘVC.Budoucí přístaviště Děčín-Smetanovo nábřeží. Vizualizace ŘVC.

Labe zatím turistům na vodě ukazuje spíše nevlídnou tvář, inspirací pro zlepšení je Baťův kanál

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimir

Na dovolené rádi jezdíme hlavně protože tam je pro nás vybudované zázemí a podmínky za kterých si můžeme nas volny cas uzit na maximum. Letošní covidový rok, mi ukázal co všechno máme krásnýho v severních Čechách a přitom jsem stihl jen snad půlku naplánoveného programu. Takže každý posun, který nám nabídne možnost strávit náš čas, víkend, dovolenou tak, že nám rozšíří obzory a možnosti rozhodně vítám. Ne náhodou ve všech turistických destinacích se rozhodujete co všechno chcete zažít a nepokládáte si otázku co tady budu sakra dělat.. Takže ano, přístaviště je krok vpřed i když věřím že jiní budou zase… Číst vice »

Koen

Tyjoo Roudnice se bude mít. Nový přístav, nový terminál pro rychlovlaky a v plánu je oprava stávajícího nádraží (hlavně asi nástupiště)

MPE

A bohuzel se jako prvniho pravdepodobne docka toho zdaleka nejmene potrebneho, tedy pristavu…

Zdeněk

Přesněji řečeno, Roudnice se jako prvního dočká toho nejméně nákladného a nejjednoduššího. Podobně tak mnoho měst se daleko dříve dočká cyklostezek a rozhleden, než silničního obchvatu nebo rekonstrukce železniční stanice

Koen

Obchvat Roudnice je již ve výstavbě

FRX

Minulý týden jsem jel a šel přez Roudnici na Říp. Je to skanzen komunismu. Nějak mě nenapadlo že něco takového je možné 50 km. Od Prahy. Naše země nevzkvétà. To co jsem jako kluk viděl ve vybydlených Sudetech. To je dneska k vidění v Roudnici. To olezlé nàdraží na hlavní trati a „koridoru “ Asi koridoru úpadku a bídy !!!

Koen

V plánu je dle mého info rekonstrukce a ve výstavbě je už i dlouho očekávaný obchvat města, který by měl být do roka hotov