Stát ustupuje od ústních projednání u klíčových staveb, prodloužil lhůty na námitky

Kamiony, dálnice, ilustrační foto. Pramen: MDČRKamiony, dálnice, ilustrační foto. Pramen: MDČR

Pandemie koronaviru zasáhla nově i do stavebních řízení. Ministerstvo dopravy zrušilo ústní projednávání stavebního povolení na rekonstrukci dálnice D1 u

Zpět na článek
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gejza

Jen aby si na to úředníci nezvykli a napříště ta ústní projednávání (tam kde nejsou povinná) úplně nezrušili. Přeci jen se tím vyhnou nucenému poslechu slovních exhibicí různých chytráků.

Eduard

Je to škoda, že to teď odkládají. Myslím, že je nyní vhodná doba na dokončení (protlačení) tolik životně důležitých infrastrukturních projektů. Čím více jich budeme mít schválených tím lépe. Jednak bude potřeba zaměstnat lidi, dát jim práci a hlavně si do budoucna připravíme půdu pro další růst ekonomiky.

Vít Jůza

K závěru článku: není nepochopitelné vycházet jen z dosud vyhlášených omezení; nepochopitelné je spíše to, jak nás strana a vláda napíná … něco vyhlásí na 8 dní, pak trošičku jinak zase na 8 dní, v hospodách a na vládních tiskových konferencích už jdou řeči tím směrem, že bude následovat dalších 8 dní, na 30 dní, a už i ti nejkompetentnější papaláši šíří fámy o nějakém prodloužení apod.