Stát hledá po roce nového správce hlavního nádraží, bude to dražší

Praha hlavní nádraží. Foto: RailreklamPraha hlavní nádraží. Foto: Railreklam

Správa železniční dopravní cesty znovu hledá firmu, která se bude starat o pražské hlavní nádraží. Nyní má nádraží na starost

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Michal

Po odchodu Grandi Stazioni a jejich správcovské firmy se úroveň hl.n. dost zhoršila. Víc smažek, houmlesů, neurčité špíny a z nějakých důvodů zmizela i odjezdová obrazovka z Billy. 🙂

ApolloXI.

Billa na „hlaváku“ je na absolutně nevhodném a prostorově nedostatečném místě, ten, kdo rozhodl, že bude zde, by zasloužil minimálně po „čuni“.

Jiří2

No jo, když on nějaký ten butik platí více než Billa. Proto taky má čestné místo a Billa paběrkuje v rohu…

Asdf

Vůbec mě až do teď nenapadlo, že by měla být Billa na „absolutně nevhodném místě“. Ano, mohla by být někde v centru haly, na druhou stranu žádný obchod v centru haly jednak neposkytuje takový prostor, jaký má Billa (a ten zase tak malý není) a hlavně neumožňuje tak snadné zásobování a neposkytuje takové zázemí. Z čehož vyplývá, že Billa nikde jinde být ani nemohla.

železničář v důchodu

Přes veškeré výhrady k Bille jako firmě: nevím, o tom, že by na kterémkoli jiném vlakovém nádraží poskytoval jakýkoli obchodní řetězec možnost nákupu denně až do pozdních večerních hodin, navíc při tak omezených podmínkách, které k tomu prostory hlavního nádraží poskytují – takže VŘELÉ DÍKY investorovi a projektantovi, že „supermarket“ na pražské hlavním nádraží navrhli a (stavebně) připravili, a Bille, že jej provozuje: nebýt jich, nebylo by tam nic = stejně jako tomu bylo do (údajně) června roku 2011, kdy Billa ten obchod otevřela. Velkým prostorem sice ten obchod, pravda, neoplývá, ale díky aspoň za to – v širokém okolí… Číst vice »

Milan

Přesně tak, billa je ten nejužitečnější obchod na celém hl.n., zato kavárny bohužel extrémně zdražily. A butiky jen zabírají místo.

Dusanh

Tzv. „kavárny“ na hl.n. bych za kavárny ani ve snu neoznačil… Tak možná jako bistro. Úroveň nevalná. Srovnejte s možnostmi kaváren na jiných velkých evropských nádražích, určitě tam najdete aspoň jeden podnik, který si to označení skutečně zaslouží.