Stát chce utratit dvě miliardy za reklamu na dovolenou v Česku, nejvíce spolknou televize

Cykloturistika na vinařských stezkách. Foto: CzechTourismCykloturistika na vinařských stezkách. Foto: CzechTourism

Stát za rok utratí dvě miliardy korun za reklamu na dovolenou v Česku, peníze půjdou do televizí i billboardů.

Zpět na článek
123 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Niemand

S excelentní ironií to okomentoval na webu Seznam zprávy Konstantin Sulimenko. Viz: http://www.seznamzpravy.cz/clanek/hazeni-miliardami-kdy-vstava-ministryne-dostalova-114046

Martin Hanzal

Smekám před vámi, vážená redakce. (Pravděpodobně) jen díky vám byl tento obskurní návrh stažen! Máte můj hluboký respekt a obdiv, že se té krakatice nebojíte!!

jiri zezula

presne to jsem napsat. take bych chtel pana sůru pozadat o to, aby za me podekoval i svemu zdroji. dekuji.

JÁija

Ještě to zřejmě celé neskončilo, na skryté podpory a vyvádění peněz do něčích kapes je vyvíjen ohromný tlak. Vlčáci jsou hladoví a číhají. MMR sedí na příslušných miliardách jako žába na prameni a dotyčná úslužná paní skáče jak někdo píská. Motýle pískali že chtějí vouchery pro cestovky směrem ke SW, tak paní také skákala. A je toho více. Bohužel se budou hledat nové způsoby jak peníze z rozpočtu vyvést bez povšimnutí.

JÁija

MMR s paní v čele, se tedy letos dobře předvádí, protiprávní vouchery cestovkám, nepovedené vouchery na podporu lázní (prý se takový zájem neočekával) a teď navíc miliardy na reklamu směr šéfova kapsa. Totální stupidita řízení a zlodějin v ČR. Ta se tedy daňovým poplatníkúm vyplácí, i za jídlo je příliš drahá.

Michal Benda

Dalsi zbytecne vyhozene penize. !!! Cesi vyrazili do tuzenska na dovolenou i tak, staci se podivat, jak to ted na nasich horach a obecne venkove vypada. Vsude plna parkoviste, davy lidi, plne restaurace, ktere v turistickych lokalitach zdrazili o takovych 30%.

Peet

A já bych to dal na reklamu na „čapák“, a byl by vývar dvojnásobný. Vám to vůbec nemyslí politicky!

Petr

No nevím lidi courají pořád, ještě je k tomu pobízet. Dopoledne jsem jel sockou, protože VHD mi nevyhovovalo. Na těch silnicích je to děs, polovina socek má na střeše kola. Ono jde spíš o to, aby si lidé někde něco koupili, nebo přespali, jenže na to jsme malá země, většina výletů jde udělat se spaním doma. A stravování, to je trochu problém, je na výběr, buď luxusní restaurace (nebo si to myslí podle cen) a nebo občerstvení, kde se bojíte co si dovezete v žaludku domů.

rtep

Třeba tady u nás na Šumavě se cena hotových jídel pohybuje většinou mezi 100 až 130 Kč. Nedávno jsem v Plzni vybíral mezi těmi nejlepšími restauracemi a i tam byly ceny podobné. To podle mého názoru nejsou opravdu ceny z luxusních restaurací.
Určitě jsou někde lokality, kde je to horší, to ano. Ale rozhodně to není pravidlem, spíš výjimkou.

Petr

Ale to mluvíte o poledním menu. Některé restaurace je však třeba o víkendu vůbec nenabízí. Prostě na turistech je potřeba se zahojit.

Ketchup1970

Já myslím , že lidi si najdou místo i cestu kde chtějí trávit dovolenou . Dvě miliardy to je 20-25 lokomotiv.

Gwann

Tak je třeba si zajistit neutralitu či podporu médií před volbami. A za peníze těch, kteří by Bureše nejraději nakrajeli na tenké plátky, počínaje od nohou nahoru a za živá.

Majstrstyk. Estebakuv.
Chce se mi zvracet.

rtep

Tak to nelze nazvat jinak, než akce Bureš company (překlad – Babišovi kumpáni). Měl by Agrofert začít, třeba ve Vodňanské drůbežárně, začít vyrábět živočišné uhlí. Asi nejen mně se dělá z naší soudružské vlády šoufl.

Pavel

Tak to je dobré a na Turistická informační centra v ČR zase MMR a ČCCR nějak zapomnělo, i když je to z 90% prvé místo, kam přijde turista pro informaci, kde co a jak může navštívit. Prostě jako vždy bez koncepce a bez spolupráce s TIC v ČR, kam v loňském roce přišlo na cca 10.000.000 návštěvníků.

Td18

Kdyby dali 2 miliardy na značení pěších cest a cyklostezek, budování cest tam kde peso turista musí po silnici, zřizování odpočívadel, nouzových tábořišť, bivaku apod. tak by na podporu vnitrostátního turismu udelali mnohonásobně víc. Jenže oni naopak prý dokonce KČT výrazně snížili příspěvek na údržbu značení!!!!!!! Tohle je čistá prasárna. Tedy vlastně odklon peněz Babišovi.

Gwann

Přesně tak. Naše preslavne cyklostezky vedou většinou po silnici. Proto se jezdí na kola jinam. Ale vyřešíme to PR za 2mld…bravo.

MaT

A víte doufám, jaký je rozdíl mezi cyklostezkou a značenou cyklotrasou? Z toho co píšete, mi totiž přijde, že ne…

Babisuv chlup.

Óčko je taky tv. MF Lidovky bilboard u Čapáku. A kdo ví co ještě.
Ať ty dvě miliardy rozdá na daních k dokladů z dovolený.

Gwann

Ano, vrátka DPH někomu, kdo si odbydlel v tuzemsku a prokáže platbu nejlépe kartou, to je lepší (jakkoliv furt blbý) nápad.

Problém:podvody

Petr Novotný

Česká televize dostane minimum, to není zrovna košer… Dá se teď předpokládat, že Nova a Prima bude přibarvovat zpravodajství ve prospěch ANOfertu…

Dalibor

již delší dobu přibarvují….

Karel Jezbera

Tak zrovna Česká televize je ta nejvíc košer televize v ČR:-) V situaci, kdy není možné moc vyjíždět ven, nemá smysl investovat 2 mld. Kč do pochybné reklamy na dovolenou v ČR. Toto je jen jeden obrovský tunel na většinové české obyvatelstvo, jak přihrát většinu z těchto 2 mld. skrze reklamu poslancům českého Knessetu pomocí jejich firem napojeným na ČT.

petr 5

Podívej se do té tabulky, chytráku. ČT má 1%, sledovanost podstatně vyšší. Pravdu máš, že je to pochybná akce na rozdání peněz kamarádům.

ghj ghj

stat je rizen naprosto zoufale! neni se co divit, kdyz ti, co ho ridi, jsou zoufalci.

Sitgestravel

Nebylo by lepsi to dat na zabezpeceni zeleznice? Nebo rovnou spalit?

Divočák

komu asi patří ty reklamní agentury ? Tipuji , že se vyskytne i nový zápis v OR s následným výmazem.. Na tohle prostředky jsou

dada

to se nám to flámuje, když nám lidi půjčujou!!

mgr.pavel

Takže lidi do zahraničí moc cestovat nechtějí či nemůžou, povětšinou zůstávají v Česku kde často kapacity nestíhají. A vláda chce nasypat 2 miliardy do reklamy na málo dostupný produkt?

A proč ještě ke všemu bez jakékoliv snahy o soutěž na takovou PR kampaň? 2mld zadané napřímo???

Jako proč?

Proč mne jako nejlepší zdůvodnění napadá malá domů do Agrofertích médií???

Kalina

Problém je, že většina „turistů“ nezná nic jiného než Šumavu a Krkonoše, kde logicky dochází v exponovaných měsících k přeplnění kapacit se všemi negativními důsledky. A proto je osvětová reklamní kampaň pro rozvoj cestování do různých jiných míst v Česku důležitá.

dada

takze luftaci zamori i posledni mista, kde je klid a da se tam vandrovat, aniz by si clovek nepripadal jak v lunaparku

Kalina

To už je k jiné diskuzi. Jasné je, že současný stav „turismu“ v notoricky známých místech není dlouhodobě udržitelný. Návštěvnost je třeba rozptýlit tak, aby důsledky nebyly devastující jak dosud.

Asd

Zbytečně vyhozené peníze. Kdyby ty dvě miliardy raději stát dal do urychlení výstavby liniových staveb.

Dalibor

Na cokoliv jinýho než na reklůamu by bylo užitečnější….

Rossec

Estébacko-komoušské vládě najednou přebývá 2 miliardy na zbytnou reklamu na dovolenou, co dalšího bude následovat, např. reklama: jezte české potraviny, nejlépe Kosteleckoestébácké hnusotiny.

MartinSr

Pojem vyhozené peníze nemůže dostat lepší náplň.

pkajetan

Ach bože, kdybych já mohl mluvit …

Martin

2 miliardy, dalsi pretnuta zila v rozpoctu…

Anonym ze severu

Pokud se nepletu, tak je 24.7., půlka prázdnin. Není pozdě na podporu turismu formou reklam? Chápu, vláda si potřebuje udělat image, ale ty peníze by měly jít někam jinam a ne sem.

Kalina

Proč by mělo být pozdě?! Právě konec léta a podzim je pro místní turistiku optimální.

Prikryl

Letos bude obzvláště chladno, v tomto nečasu moc lidí na turistiku nepude!

Rossec

Jde o reklamu placenou z daní PRACUJÍCÍCH.

Dalibor

Nemůžete říct jen PRACUJÍCÍCH, ALE MUSÍTE TO SPECIFIKOVAT, ABY NĚJAKÁ SKUPINA SE NECÍTILA „poškozena na svých právedh“ takže: dělníků, rolníků, pracující inteligence, Černochů, bělochů, hnědochů… (omlouvám se koho jsem zapoměl)

mgr.pavel

Tou dobou bude startovat druhá vlna nakažených COVID-em. takže na jedné straně bude vláda lákat na turismus, který na druhé straně bude omezovat v boji proti viru.

Jak to slušně pojmenovat???

dada

chucpe

rtep

Tak nejde samozřejmě ani trochu o podpoření turistiky, jde o podporu reklamním agenturám. Zejména pak těch, které propagují i ANOfert.

J.D.

Překvapilo mě, kolik lidí řeší částku kterou dostane babišův holding. A to, že Nova a Prima dostanou nějakých 650 milionů zase tolik lidí nevzrušuje. Přitom představa, že vláda dá v době krize a propadu inzerce dvěma televizím takovou dardu a faltýnek přitom v zákulisí nevyjednává nějaké protiplnění v rámci zpravodajství o vládě, potažmo Ano mi přijde naivní. Já v tom vidím to nejhorší na celé věci.

Jimbo Jones

Určitý typ lidí nechť si raději sbalí své basy piva, „magneťáky“, psy a kempinkový nábytek a vypadne kamkoli jinam, než aby turistikoval v ČR. Co se děje na Sázavě, Vltavě nebo libovolném větším kempu u rybníka, to je antireklama.

Kalina

Podpora místní turistiky je jistě v pořádku. Je jen otázka jak bude „reklamu na dovolenou“ vypadat. Určitě bych si dovedl představit formu naučných dokumentů např. typu cykloutoulky, kde budou tipy a zajímavosti, samozřejmě hlavně z méně známých míst. Podpora turistiky v Česku tedy rozhodně smysl má a je potřeba, protože je přínosem i pro místní ekonomiku, na rozdíl od sponzorovaných cest koupáků k moři.

ene bene

Ano, takhle hezky to oni taky budou umět zdůvodnit, něco podobného jistě sepíšou, a pak to nasypou tam, kam od začátku chtějí. Dávám vám mínus, ne že byste napsal něco špatného, dávám vám ho za nebezpečnou naivitu.

-TR-

Ano, jsou to 2 miliardy v „dupě“, jak to říkají Ostraváci.

Jenže tyto debilní nápady budou mít úrodnou půdu za každé vlády a za každého režimu. Vy si nepamatujete např. na kauzu Promopro? To bylo něco podobného.

Přestal jsem si dělat iluze, že by v této zemi mohly věci fungovat skutečně dokonale. Snažím se tedy dosáhnout aspoň dílčích zlepšení v regionu, ve kterém žiji. Sice to nevyřeší problémy Babišovy vlády, ale ulehčí to každodenní život tisícům lidem.

Tudy vede cesta.

K.S.

Promopro je proti tomuto čajíček.

-TR-

Je, protože se to stalo před 11 lety a už se na to zapomnělo.

Dalibor

promopro „dosáhlo“ na čtvrtinu zmiňované částy a přitom „nějaký produkt“ hmatatelný z toho byl. Tady je to flusnutí do móře…

mgr.pavel

Pardon, ale argumentujete stylem „a vy zase bijete černochy“. Promopro je kauza stará bůhvíkolik let, šlo tam o dost menší částku. Bureš sem vlítnul s tím, jak se bude chovat jako profík proti korupci. A realita je ještě horší, než předtím.

Takže kritika Burešových kroků je více než na místě. Argument „aaale před tím se taky trochu odklánělo“ fakt neberu.

Dalibor

pravdouje, že předtím se taky odklánělo, ale ANOfert se s tím vůbec nemazlí, ani to nikaj neskrývá a prostě dojí stát. Brutálně ho předlužuje, za cvíli budeme se vetjný PR***I jako řecko a podobný předlužený státy. Kupuje rouškx o řády ráž, než za kolik je kupujou jinde, vědomně ignoruje zavedené obchodníky i místní výrobce a tahá to sem přes nastrčený bílý koně. Ane se nesnaží ty „tunely“ nějak maskovat, akorát hýká jakousi „praslovanštinou“ to je Kamnáááááň, jýá su pro motýle. Nmluví ani tak jak mu zobák narostl, so se stydí za to že je Slovák? a za ty leta co… Číst vice »

Dalibor

a co třeba vzít 2 miliardy vydělit 2,5 milionu domácností a dát jim to v hotovosti? to bude určitě užitečnější a udělá to více lidem radost, než nějkaý reklamy.

Martin

182 korun na hlavu je úžasný nápad

Jiří Kocurek

Složeknou. Pošta by si vydělala. (a dost, ještě se toho chytí)

Prikryl

Lepší jak nic

Dalibor

no já nevím,ja vy, ale pokud mi na ulici někdo dá do ruka 128Kč, udělá mi radost. Vy byste byli naštvaní?

mgr.pavel

Pořád lepší, než to utopit v Babišových médiích..

Jiří Kocurek

Tento příspěvek byl autocenzurován, slušně se to napsat nedá. Nemám slov.

Dalibor

Co třeba dát 2 MILIARDY dopravcům, na vybavení mašin evropským zabezpečovačem? HMM???
Co třeba dát 2 miliardy platy zdravotnímu personálu, když už se furt straší „rýmičkou“.
REKLAMA NA DOVOLENOU je to poslední, co pro chod státu, zdraví a bezpečnosti obyvatelstva potřebujeme

K.S.

Navíc to stát nemá ani co dělat. K tomu aby fungoval jako reklamka jsme jej nezřizovali a nevzdávali se takového množství práv.

Dalibor

Já ho nezřizoval ja nahlas řvu ZASTAVIT STÁT, ale je to marný, je to marný…. jeto marný
https://www.youtube.com/watch?v=XDJEPjvbbs4

K.S.

Nic nikdy není marné.

Jiří Kocurek

Kdyby ty dvě miliardy utratil za opravu střech na školách, opravu zastávek, opravu chodníků…
Cokoliv je lepšího než do reklamy na státní správu. Ikdby to dal policajtům na náboje, aby potrénovali, byla by to lepší investice.

K.S.

To je tak 500 milionů nábojů, neblázněte, ještě jim pak bude muset koupit nové pistole jak to bude mít ochozené hlavně. 😀

Dalibor

Kvalitní střelivo kvalitní hglaveň nevylágruje… Mám 9, vystříleno cca 5.000 ran a vývrt je furt v cajku.

Jiří Kocurek

30.000 policajtů á 30.000 kč za pistoli. Ať nežeru. To je polovina z 2 mld. Furt líp vynaložené peníze, Zbrojovka v Uherském Brodu by měla odbyt.

Dalibor

A z druhý půlky by mohli mít radost ve Vlašimi.

Dalibor

Fakt, jsem nejlepší stát na světě! nikdo nic už nepotřebuje, všichni cvšechno mají tak vyhoidíme 2 MILIARDY za úplný nesmysl. To ksby si pučili vrtulník a ve 100Kč bankovkách to rozsypali nad krajinou, bude to užitečnější.

J.D.

Prchal dělá co může, ale já věřím (asi vnitřně musím), že se to po malých kouskách sčítá a spoustě lidí začíná docházet trpělivost a jednou se to zlomí úplně a tyhle neschopní, zkorumpovaní a chaotičtí lidé půjdou nadobro od válu.

-TR-

A vy si myslíte, že pokud bude vládnout současná opozice, tak to bude lepší? Nebuďte naivní.

Jiří

Ach tak. Nevíme jistě, zda to bude lepší, tak se spokojíme se špatným stavem a necháme vše hnít. Pasivitou k rozkladu a větší oprsklosti vlády. Nikdo na nic nereaguje, tak si může dovolit víc a víc. A taky že to dělá.

Gale

Nebude to lepší dokud to budeme tolerovat. Komukoli.

K.S.

Osobně si myslím že vládnout současná opozice, tak nebudeme mít zase prázdné sklady OOP, nebudeme mít tak poničenou ekonomiku a nebude se vládnout stylem pana krále ze známé pohádky, který otáčel neustále výrobu z písmenek na kulky a z kulek na písmenka.

MlB

A kdopak ta média vlastní, co? 🙂

Dalibor

Přece agent BVureš se svými kamarády, že.

Laik

Nesmysl! Doufám že se tomu podaří zabránit. Určitě je kam investovat smysluplněji.

Riki

Nebylo by dobré využít 2 000 000 000,- Kč smysluplněji ? To jsou lidé takové nesvéprávně stádo, že mu někdo musí skrze média cpát kam má jet na dovolenou. No to mne poser.
Tady lítaj miliardy sem a tam a když si člověk náhodou pustí nějaké zprávy, tak na nic nejsou prachy.

K.S.

Každý kluk chtěl být někdy strojvedoucím, výpravčím, nebo signalistou, jen ne všichni na takovou zodpovědnou práci mají, tak pak končí jinde, ale touha řešit odklony je neopouští ani tam.

Vnější pozorovatel

Hlavně ať se vsichni ti géniové z hygieny podelaji a všechno zavřou, pak bude mít dovolená nulový význam a radosti zaplesaji insolvencni správci a exekutori. S tímhle už je třeba něco dělat, začal bych tím, že bych vyhodil tu hygienicku z Ostravy a sebral ji penzi, bylo by to levnější než bilboardy

Dalibor

no předpokládám že za chvílu zas bude ministr všehomíra + superstar v červeným vytahaným svetru a zakážžou opět národu dýchat. Nicméně já osobně, dokud bude ventu takový hyc a dusno, náhubek nosit nebudu. POkud to mám chytit, chytím to, na to se nic změnit nedá.

K.S.

Ale my s tím můžeme něco udělat, ještě. v první řadě je třeba asi začít obepisovat poslance aby se změnil exekuční řád a oddlužení. Dál si musíme přestat hrát na to že je morální hazard dluh odpustit, on je v první řadě morální hazard a mnohem větší nechat nevymáhaný dluh růst bez vědomí dlužníka a tvářit se že je možné půjčovat lidem bez majetku a příjmů a pak to nechat na exekucích. Ne, morální hazard není to že někdo chce oddlužit a nemůže dluh nadále splácet ani v nejmenší možné míře, primární morální hazard je že se tváříme že je… Číst vice »

Dalibor

Pokud mám právo zvolit si poslance, měl bych mít právo jej i trestat, pokud jeho výsledky maří moji práci a plýtvá mými daněmi.

Leden

Stát bude propagovat dovolenou v ČR a předseda vlády jde příkladem a jede na Krétu.
Kolik peněz z toho skončí na idnes.cz a spol.? Kolik z těch peněz skončí u „spřátelených“ médií, které pak budou vytvářet „pozitivní obraz“ vlády ANOfertu před podzimními volbami?

K.S.

*Podzimními na přesrok.

K.S.

Omlouvám se, zapomenul jsem na krajské.

Dalibor

když koukám na preference ANOfertu, tak tu máme 50% obyvatel Idiotů smíchanýní s dementály, protože jinak to sand ani není možný, aby ty „malý dom“ co úplně bijí do oči nikdi neviděl!!!!
Zavřeme obchody, – kromě sítě květinářství, které patří ANOfetru
Nyní potečnou miliardy do nesmyslu „reklama“ kam? opět ANOfertu a kamarádům. Aby to nebylo okatý, tak pustíme i pár kaček do ČT…

Poudy

Miliarda sem, si miliard tam. Když už tak to rozjedeme pořádně že! No každá party jednou končí, snad se najde i někdo kdo potom ten bordel uklidí.

Hojakar

Tvl…at mi koblihy vysvětlí v čem je ten Bures tak super že ho pořád voli…Kdyby aspoň ten stát řídil jako firmu…ale ani to ne 😞

K.S.

Však řídí, akorát je zvyklý že na všechno jsou dotace a nemusí tak reálně vydělávat, jen být dobrý v papírování.

-TR-

Andrej Babiš vítězí díky katastrofálním výsledkům vlád, které byly před ním.

Petr

Žádná snad nebyla tak otrlá a drzá . Ani socialisti tak nerozhazovali . Ano , bylo líp

-TR-

Současná vláda příliš rozhazuje, předchozí vlády zase příliš škrtaly. Ani jedna cesta není správná.

Dalibor

Tak řídí stát jako firmu.
Firmu která mu nepatří, tak jsa na nevyšší pozici přelejvá kapitál tam, kde mu to patří.
Chová se v rámci sebe a svých firem jako řádný hospodář. No a my mu to všecko žereme a paltíme.

Karel Brno

Lidé stejně budou jezdit tam, kam chtějí, a nějaká reklama v ČT, ČRo nebo jinde bude jaksi kontraproduktivní. Kdo chce jet do Chorvatska, pojede, kdo zase k Macháči, tak proč ne… Jedině že by lákala tam, kam by se Češi asi jen tak nepodívali, tam bych možná přimhouřil oko. Hlavně, aby je nenapadlo v rámci podpory cestovního ruchu uzavřít hranice…

Frantisek

Krajské? 🙂

Karel Brno

Ne, jistě že státní 😉

K.S.

Škoda že nejdou uzavřít zemské. Hned by byl větší klid, půlka by si mohla dál křepčit polku, druhá by si dala valčík, nebo čardáš, dle libosti.

Dalibor

nedovedu si předsstavit, jakýá „reklama“ by mne donutila jet na dovču tam, kam jet nechci.

Ve jménu Corony

Že by Babiš a Friends vlastnili ještě ňáký média kromě Mafry?

Lukáš F.

No tak třeba Novu vlastní kámoš Zemana Kellner, Barrandov vlastní Soukup napůl s Číňany… A třeba pod soukromými stanicemi rádia je schovaný Impuls, který patří Agrofertu.

Dalibor

K burešovi přidejte Křetínské, Kellnery, Valenty, Voráčky, Soukupy, Sedláčky, Neumany, Dospivy, Haščákya spřátelených „malých“ médií, skyrtý pod různý názvy, Beat, Bonton, Evropa2, Frekvence 1, Impuls, Color a tp jsou desítky…
http://www.taxparency.eu/structures/img/cz/TS3_FTVPrima_struktura.png?2
http://www.taxparency.eu/structures/img/cz/TS4_MAFRA_struktura.png?2
https://mediagurucdneu.azureedge.net/media/7773/v08_mediaguru_infografika_2019.jpg

Savov a Bakala jsou proti nim čučkaři a že si je bere Zeman pořád do huby…. Holt na někoho se ukazuje prstem a aostatní ji chrachtaj u koryta bezedného.

Martin

Mediální skupina MAFRA je největším multimediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů pravidelně osloví 3,4 milionu čtenářů tisku a měsíčně 7,8 milionu návštěvníků internetu. Celková čtenost titulů MAFRA je 5,1 milionů čtenářů, což představuje 58 % populace v ČR ve věku 12-79 let. Měsíční návštěvnost internetových projektů dosahuje 7,8 milionu reálných uživatelů. Tiskové portfolio mediální skupiny MAFRA zahrnuje širokou škálu titulů napříč segmenty, od deníků s vkládanými magazíny, přes celostátní zpravodajské týdeníky, společenské časopisy, tituly zdarma, po programové tituly, časopisy životního stylu pro ženy a další. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve… Číst vice »

Martin

Myslim, ze mafra bohate staci,… ale je to mozne, ze ma jeste neco… kazdopadne muze velmi ovlivnit to, jak se co pise v tisku, na webu,… a tim ovlivnit verejne mineni…

J.K.

To je dobře, ne každý ví kde to je a jak se tam dostat…:)

Frantisek

Mohou se podívat na libovolný standardní pořad o zajímavých místech (i u nás) a kouknout do mapy. Cožpak už nejsme schopni myslet bez reklamy? Holt přestává být doba na pohodlí.

K.S.

Úáááá, sekera v rozpočtu jak kráva a oni vyhazují za chujoviny! Hlavně že pomoc pro živnostníky a firmy chtějí zpátky jak jablko na Štěpána ve věznici odkud utekl vězeň Kulhánek v Cimrmanově Hospodě na Mýtince. Když tvrdili že se z toho chtějí proinvestovat, měl jsem za to že to půjde alespoň do něčeho s trochou užitku, že stát si za to pořídí užitečné věci, že pohne s koridory 2.0, že začne s rozšířením dálnic, pohne s bodovými investicemi do infrastruktury, rozjede projektování infra. Dá peníze povodím na zřízení MVE (návratnost 15-20 let pokud stavíte za hotové), které budou z dlouhodobého… Číst vice »

Frantisek

Ovšem i leckteré zamýšlené dálnice jsou v kontextu potřebných změn vyléváním betonu do krajiny. Elektrický pohon (navíc podle nejnovějších plánů na energii dováženou ve formě vodíku až z Afriky!) na energetické náročnosti hromadně prováděné individuální dopravy změní jen pramálo.

David Eiselt

Takže média strašením odrovnaly vesměs všechny potenciální klienty pro inzerci a teď hledají náplasti u státu?
Odpálit cestovní ruch a křičet, že se má cestovat po ČR a stát to vesele zacáluje z našich peněz… fakt skvělý nápad jak podpořit Mafru a TV Hovna, které jsou Andrejovi na ruku

medvěd

Za ty prašule mohl jakýkoliv kraj opravit silnice, nebo dopravci nakoupit zařízení pro ETCS do lokomotiv.

Jiří

Takhle se nakupují spřátelená média před krajskými volbami. A ČT moc držkuje, tak dostane 1 % televizní reklamy.

Jiří

+ Mafra, Óčko, Rádio Impuls a další Babišova média samozřejmě nebudou škodná

Oskarák

Mno, ČT sice možná „držkuje“, ale fakticky má ze zákona (tuším kromě ČT2 a ČT Sport) zakázáno vysílat reklamu. Takže víc tam asi „nasypat“ nejde.

Jiří Kocurek

Když se dá zákon o DPH změnit za prosinec, mezi Vánocemi a Silvestrem shánět podpis prezidenta ČR, aby byl zákon k 1. lednu hotový a mohl začít paltit…
Aneb když bude Strana a Vláda chtít, tak to v nejhorším protlačí spodem v přílepku.

Jiri

Pravda, jsou tam omezení na množství reklamy. Na letošek plánují 110 mln. příjmů z klasických spotů, tak o moc víc než těch 7M tam už teď nedají.

Frantisek

Dříve reklamu vysílala, akorát jí nepřerušovala pořady. Všechno jde, když se chce, jen je potřeba udržet správnou míru.

mikiqex

Tak nějak se ta 500miliardová sekera utratit musí, žejo…

Luděk S.

Zdroje jsou!

Jiří Kocurek

Dluhy se platit nemusí!