LOT 3a leaderboard

Správa železnic pustí v neděli veřejnost na rozestavěný Negrelliho viadukt

Rekonstrukce Negrelliho viaduktu. Foto: HochtiefRekonstrukce Negrelliho viaduktu. Foto: Hochtief

Na Negrelliho viaduktu, který už dva roky prochází náročnou rekonstrukcí, se v neděli uskuteční den otevřené stavby. Správa železniční dopravní

Zpět na článek
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Kolejnic? Kolejnice je jen jeden z prvků koleje. 3 km kolejnic je vzhledem k délce stavby pouze na jednu kolej. Nebo, že by se vyměnila v každé koleji pouze jedna kolejnice? 😁😁😁

Vojtěch

Ulice Prvního pluku je douhá, chce to i číslo popisné.

Karel

Popisné? Nebylo by pro orientaci vhodnější číslo orientační?

Přemek

Dobrý počin. Sledovat stav rekonstrukce v pozdní její fázi je nejen zajímavý, ale též pro mnohé vnímavé poučný, u této historické stavby zvláště.

Ketchup1970

Třeba to některé dítě podnítí,aby šlo studovat stavební nebo strojní obor. Kecacích věd je přehršle ale technické obory mají málo zájemců.

A.R.

A ty mas jaky obor?

Ketchup1970

Elektro

A.R.

Aspoň to. Dost lidí jsou pokrytci, kteří kážou vodu, ale pijí víno.
Ale to, jestli jsou kecací vědy užitečné nebo ne, ukáže budoucnost. Ty to možná vidíš jinak, ale nechci, aby mi bojler spravoval někdo, kdo k tomu nemá vztah a dělá to z donucení. Takže ať si kecači dělají kecací obory.

Karel

A stejně špatně dopadá, pokud se do politiky, sociologie nebo ekonomie pouští někdo, kdo je v podstatě jen vysokoškolsky vzdělaný montér bez jakéhokoliv humanitního nebo teoretického vzdělání. Ovšem ve věech oborech jsou krom šikovných a chytrých lidí i matlové, co si budeme povídat.

Jiří Kocurek

Přemka evedentně nepodnítilo. Jinak by věděl, že studium geologie a hydrologie je součástí svatebního vzdělání. A netvrdil by opak.