Spojené síly pro Prahu protlačily do vedení DPP slovenského manažera

Pražské metro. Autor: DPPPražské metro. Autor: DPP

Dozorčí rada Dopravního podniku hl. města Prahy (DPP) dnes zvolila pátým členem představenstva slovenského manažera Mateje Augustína. Má mít na

Zpět na článek
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Michellini

Bohužel Slováci jsou o level výše nez češi. Znám několik privat-corps, které češi-managers přivedli k rozkladu a chaosu.

Y.K.

Jestli mě opravdu irituje nějaký typ lidí, tak jste jejich typickým příkladem. Bez rozhledu, říkají „oni“ lidem ve skupině jejíž jsou přímo součástí a sami nevidí, že chyba je na jejich straně, jediné co dokážou je ponižovat a obviňovat ostatní.

mgr.pavel

.. a pak se člověk podívá na Slováka Babiše, a váš nesmyslný pokus o generalizaci je rozbořen.

Tomas

Samozřejmě slovenské vlivové skupiny o DP vůbec žádný zájem nemají, protože prakticky výhradní dodavatel autobusů pro DP patří Marťanům, a hlavně je Slovensko vyhlášené čistotou veřejných zakázek.

A.R.

„…zkušeným odborníkem v oboru dopravy…“ Začínám být k těm, kteří někoho označí za zkušeného odborníka, i k těm zkušeným odborníkům dost skeptický. Je to samý zkušený odborník, ale doprava jde přitom od 5 k nule.

Michellini

JO Tok a Kroupa to byli fachmanni. :9888

Dáda

Ti ekonomiční migranti z východu se tu šíří jako mor. Jak by nestačilo mít Slovenského STBáka za premiéra. Česko se v prdel obrací.

Michellini

SK jsou o 30 let vyspělejší než češi. A lépe se s nima maká. chudák ten co řidil chvíli ŘSD. málem se z čechů zbláznil

súdružka Kolesárová

nejsou vyspělejší, akorát jsou drzejší a mají ostřejší lokty. Nemají k nám ani naší zemi žádný pozitivní vztah, proto mohou fungovat stylem „po mně potopa“

Neonym

O tomhle to ale vůbec není, je to o konkrétních lidech. Např. u nás v jedné pobočce rakouské společnosti letělo celé české vedení na dlažbu ihned po návštěvě rakouského majitele. Hned poté se výrazně zlepšily podmínky pro zaměstnance (např. se začaly doržovat naše zákony) téměř v každém aspektu.

HonzaX

doc.Chocholušek má dnes speciální ordinační hodiny pro lidi trpící komplexem

František

Docela by mě zajímaly věcné důvody – co panu Hlaváčovi vadilo, proč jej nechtěli do představenstva, zatímco pana Augustína tam vzali hned. A oč jsou horší údajné „české vlivové skupiny“ oproti těm tušeným slovenským. Jinak všichni zúčastnění jen mlátí prázdnou slámu, a vypadá to tak poměrně nečistě.

Alex

Naoko Slovák předseda vlády, naoko slovenská Penta bude stavět nemocnici v Gottwaldově, slovenská hlasatelka v naoko českém Ojektivu už vůbec ne české televize. Došli Češi? Kolik Čehůnů funguje v Bravě?

...

Ano, jako bychom tu těch chorobně ambiciózních čobolů neměli už tak dost…

dvojiteF

stovky