Smartwings začnou létat do Dubaje i z Bratislavy, na linku nasadí 737 MAX

Boein 737 MAX 8 registrace OK-SWA společnost Smartwings. Foto: Anna Zvereva / Flickr.comBoein 737 MAX 8 registrace OK-SWA společnost Smartwings. Foto: Anna Zvereva / Flickr.com

Dopravce bude ze slovenského hlavního města létat jednou týdně, chystá i charterovou linku do Ománu.

Kromě obnovení spojení Prahy s Dubají nabídne letecká společnost Smartwings v říjnu novou linku do Spojených arabských emirátů i z Bratislavy.

Od 24. října začne létat ze slovenského hlavního města jednou týdně do Dubaje. Letenky jsou již v prodeji, dopravce počítá s nasazením Boeingu 737 MAX 8. Novinku oznámil v tiskové zprávě.

Letový řád počítá se spojením v neděli, podobně jako v případě linky z Prahy počítá dopravce s letem přes den do Dubaje (z Bratislavy v 9:00) a večer (18:30) z Dubaje zpět.  Smartwings v současné době provozují letecká spojení z Bratislavy a Košic do destinací v Řecku, Turecku a Egyptě.

Smartwings na této trase nebudou mít konkurenci. Dříve z Bratislavy do Dubaje létal ještě flydubai, dopravce ale linku zatím neobnovil. „Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout do této velmi oblíbené destinace nejen příznivé ceny letenek, ale i velmi atraktivní časy odletů, které ocení také cestující, kteří letiště v Dubaji využijí jako svůj přestupní bod při cestách například na Maledivy, Mauricius, Phuket, Seychely, do Kolomba, Maskatu, Bombaje či Bangkoku,“ říká Peter Šujan, obchodní ředitel Smartwings.

Kromě linky do Dubaje bude letecká společnost Smartwings během zimního letového řádu provozovat z Bratislavy také charterové lety do Salalah v Ománu (1x týdně).

Tagy Bratislava BTS BTS-DXB dubaj DXB smartwings
19 komentářů