Smartwings letí potřetí z Číny se zdravotnickým materiálem

Nakládka Boeingu 737-900 zdravotnickým materiálem v Šanghaji. Foto: SmartwingsNakládka Boeingu 737-900 zdravotnickým materiálem v Šanghaji. Foto: Smartwings

Letecká společnost Smartwings vypravila svůj třetí let pro zdravotnický materiál z Číny. Boeing 737-800 registrace OK-TVT by se měl v

22 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
MPE

OK-TSU dnes rano dalo na otocku CDG a ma podany FPL do Turkmenabatu. Takze bud dal taky do Ciny nebo Afghanistan. Osobne tipuji spis to druhe. V minulych dnech uz tam jednou bylo – s divokym routingem se zastavkami ve Finsku, Norsku a Dansku. Nazpatek opet zastavky ve Finsku, Lotyssku a Dansku.
Tipuji prepravu vojaku, ev. vraceni zamitnutych zadatelu o azyl ( v minulosti uz tyhle lety SW provadelo).
Do Afghanu letelo i TSE, to se na zpatecni ceste „zaseklo“ vJerevanu, kde uz stoji dva dny na zemi.

Roiman4

Většinou letěli do TMP a pak Afgánistán, takže je možný, že stahují vojáky zase.

MPE

Jj, tam letělo PRG-TMP-OSL-CPH-ZAG-YER-KBL-MZR, zpátky MZR-YER-TMP-RIX-CPH-PRG. A TSE letělo napřed do Nizozemí (EIN) a pak přes Tbilisi rovnou do Mazare Šarífu. To byli 100% vojáci.

MPE

Světoběžník TSU je opět na cestě, po návratu z Turkmenistánu se dnes vydalo na cestu do Atyrau v Kazachstánu. TSE se konečně vrací z Afghánu do Prahy, via Tbilisi, ještě má naplánovaný let do EIN.

MPE

TSU na cestě zpět, přes BUD do PRG.

MPE

Pravděpodobně veze naftaře (MOL).

kulhán

Ale těeba slovenská Go2Sky s osmikilama už byla párkrát v Pardubicích. Třeba dnes letělo OM-GTF z Pardubic znovu do číny.
Viz FR24 letí přes Almaty.
Proč o tom tady není žádná zmínka???

Laco

A budu lietat minimalne do konca aprila.

Pražák

Nevíte proč to létají Slováci? Tedy jestli je to objednávka nějaké soukromé firmy, jako ty uzbecké B 767 co létají do Ostravy (pak nelze nic namítat), nebo je to objednávka českého státu. Pak už by bylo zajímavé zjistit proč to stát objednává u zahraniční firmy, když česká letadla stojí na Ruzyni.

Tomas

Tak stát objednal Smartwings na, pochybuju že by k tomu objednal ještě slovenské mašiny. Pravděpodobně to bude pro soukromou firmu. Nemá to i nějakou spojitost s tím, že se má brzy zavírat BTS kvůli rekonstrukci dráhy? Jenom spekuluju… Bylo by určitě zajímavé zjistit, co to je za kontrakt. Pan Ferjanček se rád vyjadřuje ke všemu, zkuste se zeptat jeho.

kulhán

No kdyby to bylo kvůli dráze v BTS tak by to přistávalo blíže než v Pardubicích. I na slovensku se najdou letistě kde sedne.

kulhán

Smart nemá sloty.

kulhán

Já myslel proč není zmíňka o odletu…
Ok díky.
Jinak v Pardubicích budou zpět v pátek pak v neděli a v pondělí.

XXX

neboj však Ruslan bude pokračovat 😉

Pražák

Vážně? Hamáček přeci řekl, že už další lety nebudou. Že to zvládnou Číňané a Uzbekové

Jana

Budou. Bohuzel k panu Surovi ne vzdy protecou vsechny informace

Milano

To jenom Jana vsechno vi.

Y.K.

Nevím kolik toho proteče k panu Sůrovi, asi dost, ale ne vše co se plácne na internetech lze jen tak publikovat.